15.02 - 16.02.2020

Norsk Kennel Klub

Best in show Juutilainen, Saija
1 2142 Blizzbogårdens Giovanni Papillon
Eier

Mona Blom
Sverige

Oppdretter
Mona Blom
Sverige

2 0274 Wiseweilers Mr. Mister Rottweiler
Eier

Frode Wilhelm Hultgren
Norge

Oppdretter
Ann Wiseman Stavdal
Norge

3 0420 Gold Monarh Cho-oyu Skye Terrier
Eier

Birgitta Birgisdottir
Norge

Oppdretter
Marina N Sandler
Russland

4 1066 Jet's Just The Way U Are Greyhound
Eier

Espen Engh
Norge

Oppdretter
Espen Engh
Norge

Gruppe 1 Crawford Manton, Joyce
1 1433 Bouvpilot Sweet Revenge Bouvier Des Flandres
Eier

Mette E M Tufte
Norge

Oppdretter
F Lambert
Storbritannia

2 1374 Northbay's Cast A Glance At X'sell Australian Shepherd
Eier

Eva Rosengren
Danmark

Oppdretter
Heather Nikole Sells, Heather Parson Herron, Jodi Vanderweele-noble
Usa

3 1509 Best Of The Best By Ahmed Boziev Schipperke
Eier

Christine Sonberg
Norge

Oppdretter
A. A Boziev
Russland

4 1599 Siggen's Karamell Welsh Corgi Pembroke
Eier

Julie Wilberg Brandvik
Norge

Oppdretter
Rita Tilley Wilberg, Brandvik Julie Wilberg, Wilberg Leif-herman
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Karlsdotter, Nina
1 0274 Wiseweilers Mr. Mister Rottweiler
Eier

Frode Wilhelm Hultgren
Norge

Oppdretter
Ann Wiseman Stavdal
Norge

2 0236 Ohoi's Whatever Floats Your Boat Newfoundlandshund
Eier

Sølvi Nordtveit
Norge

Oppdretter
Sølvi Nordtveit, Nortveit Ståle
Norge

3 0083 Optimus Living Proof Bullmastiff
Eier

Hilde Gro Kjeldby
Norge

Oppdretter
Peter J Myers
Storbritannia

4 0041 Querida Qarmen Av Hiselfoss Berner Sennenhund
Eier

Gro Solberg
Norge

Oppdretter
Gro Solberg
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 Sainio, Kirsi
1 0420 Gold Monarh Cho-oyu Skye Terrier
Eier

Birgitta Birgisdottir
Norge

Oppdretter
Marina N Sandler
Russland

2 0406 White Clownes Tulip Queen Of Night Sealyham Terrier
Eier

Jenny Palmqvist
Sverige

Oppdretter
Jenny
Sverige

3 0332 Tordenstjerne's Rose To Sealytoppen Cairn Terrier
Eier

Line Solgun Sandli
Norge

Oppdretter
Cathrine Røgeberg Hunsnes, Hunsnes Tom
Norge

4 0357 Vehnäpellon Jaettu Ilo Irish Softcoated Wheaten Terrier
Eier

Katja Päivinen
Finland

Oppdretter
Katja Päivinen
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Sandø, Siv
1 0778 Skaubos Gunda Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Ellen Katrin Enge
Norge

2 0576 Estava Rain Royal Touch American Akita
Eier

Friedrich Birkmar
Norge

Oppdretter
Friedrich Birkmar
Norge

3 0616 Bazinga Flaming Star Faraohund
Eier

Simon Tien Hansen
Norge

Oppdretter
Simon Tien Hansen
Norge

4 0664 Surtsey's S-skolli Islandsk Fårehund
Eier

Wilfred Olsen
Danmark

Oppdretter
Wilfred Olsen, Ulrikke Olsen
Danmark

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Foss, Arne
1 0927 Bøjentan's Delta Bayersk Viltsporhund
Eier

Merete Sterk-hansen
Norge

Oppdretter
Merete Sterk-hansen
Norge

2 0979 Taglines Doublethefunwithsoletrader Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Sara & Eirin Robertsson
Norge

Oppdretter
Anders Tunold-hanssen
Norge

3 0548 Minstemann's Lukas Kanindachshund Korthåret
Eier

Anita Solberg
Norge

Oppdretter
Anita Solberg, Solberg Åge
Norge

4 0954 Price-spot's Instant Karma Dalmatiner
Eier

Heidi Price
Norge

Oppdretter
Heidi Price, Paulsen Silje Urhaug
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Sandø, Siv
1 1630 Caemgen's In A Blink Of An Eye Irsk Setter
Eier

Sjoerd Jobse
Sverige

Oppdretter
Sjoerd Jobse
Sverige

2 1613 Olympos La Mia Dolce Arancia Bracco Italiano
Eier

Hans-ole Stenbro
Norge

Oppdretter
Gitte Finnich Pedersen
Danmark

3 1636 Royal Desert Ci Lady Brandie Pointer
Eier

Faruk Mujanic
Norge

Oppdretter
Rasmus Jacobsen
Danmark

4 1621 Nei´s Tex Af Angso Gammel Dansk Hønsehund
Eier

Tina Nielsen
Danmark

Oppdretter
Nei
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Hollings, Patsy
1 1735 Almanza Backseat Driver Flat Coated Retriever
Eier

Ragnhild Ulin
Sverige

Oppdretter
Ragnhild Ulin
Sverige

2 1704 Sieger´s Never Walk Alone Engelsk Springer Spaniel
Eier

Dorte Jensen
Danmark

Oppdretter
Vibe Borregaard Madsen
Danmark

3 1789 Dewmist Delicacy Golden Retriever
Eier

Sjoerd Jobse
Sverige

Oppdretter
Henric Fryckstrand
Sverige

4 1882 Westaway Beyond Belief With Benton Welsh Springer Spaniel
Eier

Stig Arne Kjellevold
Norge

Oppdretter
Stig Arne Kjellevold
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Campbell, Lisbeth
1 2142 Blizzbogårdens Giovanni Papillon
Eier

Mona Blom
Sverige

Oppdretter
Mona Blom
Sverige

2 2110 Diamond Gemini Propaganda Malteser
Eier

Laila Westeng
Norge

Oppdretter
E A Lobacheva
Russland

3 2151 El'mambee's Take Me On Pekingeser
Eier

Brit Varhaug
Norge

Oppdretter
Brit Varhaug, Varhaug Reidar, Rasmussen Mai Bente Varhaug
Norge

4 2276 Elsto Winnie The Pooh Toy Puddel
Eier

Elsa Storesund
Norge

Oppdretter
Elsa Storesund
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Nilsson, Kurt
1 1066 Jet's Just The Way U Are Greyhound
Eier

Espen Engh
Norge

Oppdretter
Espen Engh
Norge

2 1060 Borscana Sukhoi Flanker Borzoi
Eier

Rickard Sellin
Sverige

Oppdretter
Lize Edland, Rickard Sellin
Sverige

3 1089 Qirmizi Ovation Saluki
Eier

Ingunn & Nicklas Solberg Eriksson
Norge

Oppdretter
Ingunn & Nicklas
Norge

4 1045 Ara N'dacar Lunja Azawakh
Eier

Ludmilla Koslow
Sverige

Oppdretter
Ludmilla Koslow
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Juutilainen, Saija
1 0753 Onnekas Sota Avatar Lapsk Vallhund
Eier

Sol Margrethe Støvind
Norge

Oppdretter
Sol Margrethe Støvind
Norge

2 0612 Bittebit's Enora Eurasier
Eier

Lene Christin Helgesen
Norge

Oppdretter
Anne Katerine Sletmo
Norge

3 0920 Gucci Gloomy Clown Basset Hound
Eier

Ann-kristin Bratsberg Rygge
Norge

Oppdretter
Petr Braunstein
Tsjekkia

4 0511 Visvas Av Larhjelm Dachshund Strihåret
Eier

Saltnes, Pernille
Norge

Oppdretter
Hjelmtvedt, Lars
Norge

Beste veteran, dag 2 Juutilainen, Saija
1 1863 Aquafortis Cha-ching By Robel Portugisisk Vannhund
Eier

Runi Kristiansen
Norge

Oppdretter
Runi Kristiansen
Norge

2 1969 Bernegården's Cafe Au Lait Chihuahua Korthåret
Eier

Linn Hege Tversland
Norge

Oppdretter
Britt Marit Halvorsen
Norge

3 2102 Løwebo's Tiara Lhasa Apso
Eier

Rita Annie Ørebæk
Norge

Oppdretter
Grethe Arnhild Arnesen
Norge

4 2152 El'mambee's Cold Play Pekingeser
Eier

Brit Varhaug
Norge

Oppdretter
Brit Varhaug
Norge

Beste avlsklasse, dag 1 Pamp, Agneta
1 0621 Bazinga A Game Of Thrones Faraohund
Eier

Eilertsen, Kristin Styrvold
Norge

Oppdretter
Hansen Simon Tien
Norge

2 9010 Sensatsia Pitera Hanna Montana Dachshund Langhåret
Eier

Bjørg Brenne
Norge

Oppdretter
O O Spitsa
Russland

3 9005 Jamasti's Gorgeous Lissi Of Dior Japansk Spisshund
Eier

Cathrine Berglund
Norge

Oppdretter
Marianne Zachariassen
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Crawford Manton, Joyce
1 Bazinga Simon Tien Hansen - Norge
2 Vintervidda Christian Lauluten, Wahlquist Per Ola - Norge
3 Rajuma Gro Moe-gumø - Norge
4 Larhjelm Lars Hjelmtvedt - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Lundava, Astrid
1 Siggen Rita Tilley Wilberg, Wilberg Leif-herman, Brandvik Julie Wilberg - Norge
2 Freetains Anne Grethe Lyngstad - Norge
3 Quantos Tor W Johansen, Jensen Inger Lise - Norge
4 Jeppetollern Lilli Bergsjøbrenden - Norge
Beste norske rase, dag 1 Campbell, Lisbeth
1 0778 Skaubos Gunda Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Ellen Katrin Enge
Norge

2 0812 Alfa Norsk Lundehund
Eier

Gerd Langenes
Norge

Oppdretter
Berit Marthinussen
Norge

3 0783 Oscar Av Ladderud Norsk Elghund Grå
Eier

Arnfinn Lien
Norge

Oppdretter
Arnfinn Lien
Norge

4 0792 Ingaleden's Bm Garm Norsk Elghund Sort
Eier

Tim Kjerrgård
Norge

Oppdretter
Frank Erling Norderud, Norderud Unni Bråten
Norge

Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 1356 Hugrún Svava Svövudottir 2006 4260 Torvastad
2 1357 Linn Helen Tøfte 2008 2093 Feiring
3 2322 Tuva Mathea Hoftvedt Ringen 2008 3403 Lier
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 1358 Irja Sofie Nyheim 2003 9010
2 1360 Malin Landmark 2004 1860 Trøgstad
3 1366 Miriam Pallokat 2005 7520 Hegra
4 1362 Lina-marie Lüdtke 2002 3728 Skien
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 2321 Linn Helen Tøfte 2008 2093 Feiring
2 2323 Hugrún Svava Svövudottir 2006 4260 Torvastad
3 2324 Martin Trasop Torgersen 2007 2150 Årnes
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 2
1 2327 Ia Cannerheim 2004 Se-43898 Hindås
2 2333 Tea Lund Sjølstad 2003 1940 Bjørkelangen
3 2330 Karianne Nyhus 2004 2900 Fagernes
4 2329 Irja Sofie Nyheim 2003 9010
Utviklet av: