08.02 - 09.02.2020

Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb

Best in show
1 0347 Elsto Winnie The Pooh Toy Puddel
Eier

Elsa Storesund
Norge

Oppdretter
Elsa Storesund
Norge

2 0495 Twin Peak's Zest My Day Cocker Spaniel
Eier

Monika Lie
Norge

Oppdretter
Lilly Ann Birkeland Aarra
Norge

3 0106 Jamasti's King Of The Stars Japansk Spisshund
Eier

Jostein Vermundsen
Norge

Oppdretter
Marianne Zachariassen
Norge

4 0381 Black Regency's Excellent Cash Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Oppdretter
Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Best in show valp
1 5096 Aylari's Cat Lamleh Tibetansk Terrier
Eier

Hjørdis Vierdal Møksvold
Norge

Oppdretter
Hjørdis Vierdal Møksvold
Norge

2 5128 Retzina's Tequila Cocker Spaniel
Eier

Hege Marie Fismen Solberg
Norge

Oppdretter
Hege Marie Fismen Solberg, Solberg Per Arne
Norge

3 5115 Jackandfish Coco Loco Jack Russell Terrier
Eier

Mai-brit Pettersen
Norge

Oppdretter
Stefano Serafini
Italia

4 5105 Black Regency's Love And Joy Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Oppdretter
Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Gruppe 1
1 0381 Black Regency's Excellent Cash Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Oppdretter
Hilde Kathrin Gramstad
Norge

2 0400 Zitara Star's Golden Frenchette Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
June Sølvi Odden
Norge

3 0356 T-bob's Bjarne Son Of Beylon Bearded Collie
Eier

Merete Løbrot Nydal
Norge

Oppdretter
Merete Løbrot Nydal
Norge

4 0362 Cichlas Karras Belgisk Fårehund, Groenendael
Eier

Vidar Fredriksen
Norge

Oppdretter
Anne Tove Mitchell Jensen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 5105 Black Regency's Love And Joy Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Hilde Kathrin Gramstad
Norge

Oppdretter
Hilde Kathrin Gramstad
Norge

2 5111 Grey Shadow Miss Molly Welsh Corgi Pembroke
Eier

Marianne Kjensberg Mikkelsen
Norge

Oppdretter
Vigdis Wærhaug
Norge

3 5104 Beautycoll's Daylight Star Collie Langhåret
Eier

Marthe Lie Skaatan
Norge

Oppdretter
Anita Østerbø
Norge

4 5102 Trésor De Brie Tahra Noir Dp Briard
Eier

Eldbjørg M S Tangen
Norge

Oppdretter
Eva Gustafsson
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2
1 0023 Bromlebakken's Dressed For Success Bullmastiff
Eier

Ronny Graawe
Norge

Oppdretter
Ronny Graawe, Graawe Terese
Norge

2 0013 Scenery's Moment Of Joy Berner Sennenhund
Eier

Margunn Berge
Norge

Oppdretter
Margunn Berge, Malmin Merete
Norge

3 0071 Barthino Charming Cara Schnauzer Sort
Eier

Bente Pollestad
Norge

Oppdretter
Bente Pollestad
Norge

4 0046 Enchanting Celia From Big Boys Club Engelsk Mastiff
Eier

Marzenna Anna Liszewska
Norge

Oppdretter
Marzenna Anna Liszewska
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 5005 Adorados Amadeus Dansk-svensk Gårdshund
Eier

Marit Hjartøy
Norge

Oppdretter
Vanja Sodeberg
Sverige

2 5010 Paratus Walk This Way Dvergschnauzer Hvit
Eier

Tone Johansen
Norge

Oppdretter
Annica Brax
Finland

3 5003 Sørli Gård's Daisy Berner Sennenhund
Eier

Tone Osnes
Norge

Oppdretter
Tone Osnes
Norge

4 5011 Hugedogge Magnificent Georgina Engelsk Mastiff
Eier

Marzenna Anna Liszewska
Norge

Oppdretter
Birthe Christoffersen
Danmark

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3
1 0426 Angel Pollentia's Just Like That Irish Softcoated Wheaten Terrier
Eier

Gunn Kari Skauge
Norge

Oppdretter
Gunn Kari Skauge
Norge

2 0452 Gold Monarh Cho-oyu Skye Terrier
Eier

Birgitta Birgisdottir
Norge

Oppdretter
Marina N Sandler
Russland

3 0429 Prixmos Que Pasa Bailador Jack Russell Terrier
Eier

Monica-helen J Tellnes
Norge

Oppdretter
Monica-helen J Tellnes
Norge

4 0419 Surely Glory Glamour And Gold Australsk Terrier
Eier

Marie Skutlaberg Kjøsnes
Norge

Oppdretter
Satu Harden
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 5115 Jackandfish Coco Loco Jack Russell Terrier
Eier

Mai-brit Pettersen
Norge

Oppdretter
Stefano Serafini
Italia

2 5120 Skorradals Ever On Amble Skye Terrier
Eier

Birgitta Birgisdottir
Norge

Oppdretter
Birgitta Birgisdottir
Norge

3 5123 Bravestaff's Stars At Dawn Staffordshire Bull Terrier
Eier

Ingeborg Havsø
Norge

Oppdretter
Malin Paulsen, Paulsen Freddy Oliver
Norge

4 5112 Delightful Paws Dreamy Ariel Brasiliansk Terrier
Eier

Irene Johnsen
Norge

Oppdretter
Hildegunn Pedersen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5
1 0106 Jamasti's King Of The Stars Japansk Spisshund
Eier

Jostein Vermundsen
Norge

Oppdretter
Marianne Zachariassen
Norge

2 0080 Catarro Cani Nayo Mohatu Basenji
Eier

Aslaug Alice Nilsen
Norge

Oppdretter
Jeaneth Fadnes Catarro
Norge

3 0144 Dvortsoviypesmodernadventureporthos Pomeranian
Eier

Inga Alvsvåg
Norge

Oppdretter
E Dvoretskaya
Russland

4 0076 Birchrock's Four Strong Winds Alaskan Malamute
Eier

Inari Kursula
Norway

Oppdretter
Matti Virta
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 5044 Hootch Av Nixenspitze Siberian Husky
Eier

Anna Brattebø
Norge

Oppdretter
Monica Normanseth
Norge

2 5039 Pom Faroese Wolfgang Amadeus Pomeranian
Eier

Inga Alvsvåg
Norge

Oppdretter
Inga Alvsvåg, Alvsvåg Alf Magnar
Norge

3 5021 Henry Av Hayley Finsk Lapphund
Eier

Hilde Elisabeth S Kåsene
Norge

Oppdretter
Kenneth Bang Sælid
Norge

4 5031 Local Hero's Tzintic Mexikansk Nakenhund Stor
Eier

Lill Betty Solberg
Norge

Oppdretter
Mona Friberg
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4
1 0181 Glory To Kangelani Perla Afriky Rhodesian Ridgeback
Eier

Marit Hjartøy
Norge

Oppdretter
Stefun Juraj
Slovakia

2 0165 Rusty Zudoli Roznova Alpinsk Dachsbracke
Eier

Salm Sjurstræ
Norge

Oppdretter
Bretislav Blinka
Tsjekkia

3 0170 Price-spot's Flawless Dalmatiner
Eier

Lisbeth Iversen
Norge

Oppdretter
Heidi Price, Paulsen Silje Urhaug
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 5048 Aasetoppens Bajas Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Grete Aase
Norge

Oppdretter
Grete Aase, Aase Kjell David
Norge

2 5051 Kelangos Driving Fury Rhodesian Ridgeback
Eier

Reidun Framnes
Norge

Oppdretter
Britt-iren Aasebø
Norge

3 5046 Dalnews Kisses To Kenny Dalmatiner
Eier

Marita Espeland
Norge

Oppdretter
Erika Sparre Holm
Norge

4 5013 Fla-go-line's Gaia De Lux Dvergdachshund Langhåret
Eier

Olsen, Solbjørg Birkeland
Norge

Oppdretter
Kongelf, Unni & Flatin, Bjørg Halldis
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 valp
1 5056 Zettertjärns Mäzter Gordon Setter
Eier

Uglehus, Åse Tvedt
Norge

Oppdretter
Edh, Kristina
Sverige

2 5055 Ugleåsens Laien Engelsk Setter
Eier

Veim, Anne Kjos
Norge

Oppdretter
Uglehus, Åse Tvedt & Uglehus, Ove
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8
1 0495 Twin Peak's Zest My Day Cocker Spaniel
Eier

Monika Lie
Norge

Oppdretter
Lilly Ann Birkeland Aarra
Norge

2 0505 Periwinkle's Baretta Field Spaniel
Eier

Siri Søvde
Norge

Oppdretter
Helena Borell
Sverige

3 0501 Linmoor I'm Just Smashing Engelsk Springer Spaniel
Eier

Betty Beate Tvedt Bjørseth
Norge

Oppdretter
Annelie Karlsson
Sverige

4 0512 Aqua Fairy's Blizzard Herman Portugisisk Vannhund
Eier

Crystal Lianne Kay
Norge

Oppdretter
Tina Hellström
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 5128 Retzina's Tequila Cocker Spaniel
Eier

Hege Marie Fismen Solberg
Norge

Oppdretter
Hege Marie Fismen Solberg, Solberg Per Arne
Norge

2 5136 Pashkira's Next Generation Apporter Labrador Retriever
Eier

Lund, Berit
Norge

Oppdretter
Lund, Berit
Norge

3 5133 Almanza Wizards Vanishing Act Flat Coated Retriever
Eier

Lund, Inger Helen
Norge

Oppdretter
Ulin Ragnhild Og Karlström Susanne
Sverige

4 5138 Kasétek Portugisisk Vannhund
Eier

Monica Almenningen
Norge

Oppdretter
Monica Almenningen, Kasétek
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9
1 0347 Elsto Winnie The Pooh Toy Puddel
Eier

Elsa Storesund
Norge

Oppdretter
Elsa Storesund
Norge

2 0287 Completely Easy To Keep Mellompuddel
Eier

Siri Skogen Knutsen
Norge

Oppdretter
Siri Skogen Knutsen
Norge

3 0196 Enzo Mano Gentis Bichon Havanais
Eier

Inger-marie Askeland Eliassen
Norge

Oppdretter
Ramune Stasytiene
Litauen

4 0348 Ravruskas Frol Russisk Tsvetnaya Bolonka
Eier

Hilde Hannevig Årland
Norge

Oppdretter
Oddny Dahl
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 5096 Aylari's Cat Lamleh Tibetansk Terrier
Eier

Hjørdis Vierdal Møksvold
Norge

Oppdretter
Hjørdis Vierdal Møksvold
Norge

2 5076 Tai Fanza Crystal Noir Lhasa Apso
Eier

Kurt Espeland Og Margret Vestvil
Norge

Oppdretter
Lauryna Kudirkiene
Litauen

3 5084 Tangetoppen's Grace Kelly Felizeti Mops
Eier

Mona Johannessen Paulsen
Norge

Oppdretter
Elisabeth Juverud
Norge

4 5071 Go-lunå's Ludde Fransk Bulldog
Eier

Jannicke Aasheim
Norge

Oppdretter
Aud Elise Gudmestad
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10
1 0533 Ballygran's Ithel Innis Irsk Ulvehund
Eier

Anne Mette Mikkelsen
Norge

Oppdretter
Anne Mette Mikkelsen
Norge

2 0529 Gold'n Copper Music Of The Nights Afghansk Mynde
Eier

Tor Kjell Hustøl
Norge

Oppdretter
Lena Johansson
Sverige

3 0554 Courtborne Julie Whippet
Eier

Nina Ryland Kallekleiv
Norge

Oppdretter
Kristin Hoff, Hoff Steinar, Lien Jørgen Courtborne, Hoff Rita
Norge

4 0532 Fujarka Stepowy Goniec Borzoi
Eier

Katja W. Rolse Eggers
Norge

Oppdretter
Kazimierz Rychlik
Polen

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 5144 Bodarov Amber Borzoi
Eier

Katja W. Rolse Eggers
Norge

Oppdretter
Katja W. Rolse Eggers
Norge

2 5141 Elsto Dragana Afghansk Mynde
Eier

Elsa Storesund
Norge

Oppdretter
Elsa Storesund
Norge

3 5150 Brilliant Pearl's Funky Doctor Whippet
Eier

Hege Samnøy
Norge

Oppdretter
Trine Lokøy Engen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Nymann, Gunnar
1 0302 El'mambee's Cold Play Pekingeser
Eier

Brit Varhaug
Norge

Oppdretter
Brit Varhaug
Norge

2 0199 Diltedotten Kosi Koas Bichon Havanais
Eier

Hanne Ramsøy
Norge

Oppdretter
Bente Ragnhild Bjørneset
Norge

3 0108 Jasam's Oriental Grandson Of Cola Japansk Spisshund
Eier

Hanne Nærland Ånensen
Norge

Oppdretter
Hanne Nærland Ånensen
Norge

4 0233 Mini Precious Caizer Chihuahua Langhåret
Eier

Marianne Ølmheim
Norge

Oppdretter
Rita Straume, Ølmheim Marianne
Norge

Beste veteran, dag 2 Nymann, Gunnar
2 0449 Raglan Rocket Science Skotsk Terrier
Eier

Anne Karin Skår
Norge

Oppdretter
Dan Ericsson
Sverige

3 0548 St Finnian Dee Skotsk Hjortehund
Eier

Ane Lid Lerheim
Norge

Oppdretter
Ane Lid Lerheim
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Blomqvist, Zorica
1 Jamasti Marianne Zachariassen - Norge
2 Kennel Bulletoppen Sølvi Olsen - Norge
3 Tiny Terrors Mariann Kvarven - Norge
4 Pecassa Nina Ryland Kallekleiv - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Draganescu, Marian
1 Prixmo Monica-helen J Tellnes - Norge
2 T-bob Merete Løbrot Nydal - Norge
3 Hard Rock Staffords Tor Ingvar Nygård - Norge
4 Hilde Stødle Vermundsen Hilde Stødle Vermundsen - Norge
Utviklet av: