25.08 - 25.08.2019

Norsk Terrier Klub Agder

Best in show
1 0465 Aziz Qitarah Saluki
Eier

Ingunn Solberg Eriksson
Sverige

Oppdretter
Stina Jalkanen, Janette Jalkanen
Finland

2 0396 Tai Fanza Very Valentino Lhasa Apso
Eier

Espeland, Kurt
Norge

Oppdretter
Kudirkiene, Lauryna
Litauen

3 0264 Katchinas Copyright Pomeranian
Eier

Irlin Mai Elleri
Norge

Oppdretter
Irlin Mai Elleri
Norge

4 0035 Lundecock's Coconut Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
Ulrika Nordieng
Sverige

Best in show valp
1 1004 Izzy Of Trebon Berger Blanc Hvit Gjeterhund
Eier

Tone Lise Djupesland
Norge

Oppdretter
Ulla Warden
Danmark

2 1096 Triodames Brexit Whippet
Eier

Tove Mette Gulbrandsen
Norge

Oppdretter
Trine Schippers
Norge

3 1072 Alestro's Beta Boston Terrier
Eier

Roksana Watson
Norge

Oppdretter
Roksana Watson
Norge

4 1043 Kimi Tavo Svajonè American Akita
Eier

Diana Jonuskiene
Norge

Oppdretter
Laura Rapaliene
Litauen

Gruppe 1
1 0035 Lundecock's Coconut Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
Ulrika Nordieng
Sverige

2 0021 Jackson Of Trebons Berger Blanc Hvit Gjeterhund
Eier

Tone Lise Djupesland
Norge

Oppdretter
Ulla Warden
Spania

3 0006 Traxa's Krystall (g) Belgisk Fårehund, Groenendael
Eier

Aase S. Hobbesland
Norge

Oppdretter
Karoline Olsen Kjærstad, Kjærstad Susanne
Norge

4 0028 Catch My Attention Old English Sheepdog
Eier

Hanne Isaksen
Norge

Oppdretter
Wenche Marit Haugen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 1004 Izzy Of Trebon Berger Blanc Hvit Gjeterhund
Eier

Tone Lise Djupesland
Norge

Oppdretter
Ulla Warden
Danmark

2 1006 Bissibingens Mirka Lo Li Pumi
Eier

Anne-marie Aulie
Norge

Oppdretter
Iren Zahl Johansen, Johansen Ann Grete, Hotvedt Berit
Norge

3 1012 Bentlise First Blue Snow Shetland Sheepdog
Eier

Anne Lise Nygaard
Norge

Oppdretter
Anne Lise Nygaard
Norge

4 1014 Welcop's Taryn Welsh Corgi Pembroke
Eier

Tormod Henry Rokstad
Norge

Oppdretter
Christina Jonsson
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2
1 0118 Skjærgaardens Bumbibears Bombo Leonberger
Eier

Mosby, Tone
Norge

Oppdretter
Mosby Tone/ Lillelien Nina
Norge

2 0061 Viva La Vida Av Hiselfoss Berner Sennenhund
Eier

Bente Risto Holmen
Norge

Oppdretter
Gro Solberg
Norge

3 0107 Smalltall's Just Wait For Me Grand Danois
Eier

Line Charlotte Gravningsmyr
Norge

Oppdretter
Heidi Lund, Sjølstad Roger
Norge

4 0139 Explosive Angel Blacky Rottweiler
Eier

Christopher Lunde
Norge

Oppdretter
Christopher Lunde
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 1033 Fairy Clock's Ynwa Leonberger
Eier

Lars Marius Andersen
Norge

Oppdretter
Lars Marius Andersen, Andersen Mona Høyset
Norge

2 1023 Kol Tikvah Jackpot Dvergschnauzer Sort
Eier

Hege Reinertsen
Norge

Oppdretter
Jon Egil Selbach, Eskeland Anne-karin
Norge

3 1018 Pride Of Norway's Hakuna Matata Dvergpinscher
Eier

Anette Vabø-andersen
Norge

Oppdretter
Anette Vabø-andersen
Norge

4 1035 Explosive Angel Hades Rottweiler
Eier

Christopher Lunde
Norge

Oppdretter
Christopher Lunde
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3
1 0151 Rottriver's Colour Of Your Life Cairn Terrier
Eier

Petter Kaalstad
Norge

Oppdretter
Krister Olander Lindblom
Sverige

2 0163 Hunter Hawk Sir Lancelot Jack Russell Terrier
Eier

Maria Huseby
Norge

Oppdretter
Maria Huseby
Norge

3 0200 Miraristaff Lonesome Rider Staffordshire Bull Terrier
Eier

Mette Grøntoft
Norge

Oppdretter
Mette Grøntoft, Øien Vegard
Norge

4 0156 Fransin Fortnum & Mason Fox Terrier Ruhåret
Eier

Francesca Cassin
Norway

Oppdretter
Francesca Cassin
Italy

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 1037 Hunter Hawk Enchantment Jack Russell Terrier
Eier

Maria Huseby
Norge

Oppdretter
Maria Huseby
Norge

2 1041 Sollis Heart Cupcake Carmen Staffordshire Bull Terrier
Eier

Caroline Pettersen
Norge

Oppdretter
Caroline Pettersen
Norge

3 1036 Scotsman’s Grazia Fiona Cesky Terrier
Eier

Kirsten Toftkjær
Danmark

Oppdretter
Kirsten Toftkjær
Danmark

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5
1 0264 Katchinas Copyright Pomeranian
Eier

Irlin Mai Elleri
Norge

Oppdretter
Irlin Mai Elleri
Norge

2 0236 Catarro Cani Soline Basenji
Eier

Jeaneth Fadnes Catarro
Norge

Oppdretter
Jeaneth Fadnes Catarro
Norge

3 0258 Honningrosas Walter Hjerteknuser Norsk Buhund
Eier

Ina Møller
Norge

Oppdretter
Siri Marte Moseid, Torjussen Ernst Olaf
Norge

4 0275 Double The Bet Of Serako Maybtso Samojedhund
Eier

Marie Hilander Gjerde
Norge

Oppdretter
Erik Holm Melby, Melby Manuela H.
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 1043 Kimi Tavo Svajonè American Akita
Eier

Diana Jonuskiene
Norge

Oppdretter
Laura Rapaliene
Litauen

2 1051 Langenesjenta's Ella Piadatter Norsk Lundehund
Eier

Gerd Langenes
Norge

Oppdretter
Gerd Langenes, Langenes Joakim
Norge

3 1045 Jasam's Impressive Showgirl Japansk Spisshund
Eier

Adine Nikolaisen
Norge

Oppdretter
Hanne Nærland Ånensen, Winum Bernt Johan
Norge

4 1059 Katchinas Girl On Fire Pomeranian
Eier

Irlin Mai Elleri
Norge

Oppdretter
Irlin Mai Elleri
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4
1 0282 Basika's Chasing Cars Dalmatiner
Eier

Kai Christoffersen
Norge

Oppdretter
Kai Christoffersen
Norge

2 0290 Kangelani's Piece Of Art (l) Rhodesian Ridgeback
Eier

Marit Hjartøy
Norge

Oppdretter
Marit Hjartøy, Harstad Trond Petter
Norge

3 0280 Nonskaret's Adina Basset Artesien Normand
Eier

Asbjørn Vittali
Norge

Oppdretter
Per Gunnar Vidhammer
Norge

4 0279 Arax Alpinsk Dachsbracke
Eier

Heidi Holen
Norge

Oppdretter
Kjell Georg Mikalsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 1065 Kangelani's Valuable Vito Rhodesian Ridgeback
Eier

Marit Hjartøy
Norge

Oppdretter
Marit Hjartøy, Harstad Trond Petter
Norge

2 1063 Midleton's Enjoy Evita Of Spotnik Dalmatiner
Eier

Line C Altberg
Norge

Oppdretter
Line C Altberg
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7
1 0308 Speldraget's H-samson Ungarsk Vizsla Korthåret
Eier

Mari C Lyngholt
Norge

Oppdretter
Monica Hauan, Smuk Jan-egil
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8
1 0313 Rantafejs Azalea Av Flovin Kooikerhund
Eier

Elisabeth Juliussen
Norge

Oppdretter
Eva Torffvit
Sverige

2 0315 Villeokus Dea Di Meo Lagotto Romagnolo
Eier

Cathrine Ernst Sangvik
Norge

Oppdretter
Cathrine Ernst Sangvik
Norge

3 0310 Myntehagens Albin Barbet
Eier

Kine Eileen Wielsgaard
Norge

Oppdretter
Anna-lena Petersson
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9
1 0396 Tai Fanza Very Valentino Lhasa Apso
Eier

Espeland, Kurt
Norge

Oppdretter
Kudirkiene, Lauryna
Litauen

2 0423 El'mambee's Cold Play Pekingeser
Eier

Brit Varhaug
Norge

Oppdretter
Brit Varhaug
Norge

3 0333 Ice Cowboys D'secret Addiction Boston Terrier
Eier

Maritha Pernille Bull
Norge

Oppdretter
Maritha Pernille Bull
Norge

4 0378 Absolute Souls Spicy Hot Chilly Chinese Crested
Eier

Tone Strand
Norge

Oppdretter
Tone Strand, Strand Heidi
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 1072 Alestro's Beta Boston Terrier
Eier

Roksana Watson
Norge

Oppdretter
Roksana Watson
Norge

2 1069 Winterlude's Turn The Tide Bichon Frisé
Eier

Charlotte Andersson
Norge

Oppdretter
Ester Sofie Stray
Norge

3 1089 Kirby's Gyoku Emi Japanese Chin
Eier

Line Nordby
Norge

Oppdretter
Kirsten Irene Garberg
Norge

4 1079 Navenda's Sweetest Charm Cavalier King Charles Spaniel
Eier

Helen Eikeland
Norge

Oppdretter
Helen Eikeland
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10
1 0465 Aziz Qitarah Saluki
Eier

Ingunn Solberg Eriksson
Sverige

Oppdretter
Stina Jalkanen, Janette Jalkanen
Finland

2 0467 Greyfriar Ayrton Skotsk Hjortehund
Eier

Elizabeth Nordhammer
Norge

Oppdretter
Elizabeth Nordhammer
Norge

3 0455 Gold'n Copper Stay 't Night Afghansk Mynde
Eier

Tor Kjell Hustøl
Norge

Oppdretter
Lena Johansson
Sverige

4 0456 Ar'maghaan Coco Chanel Azawakh
Eier

Anna Tangen Aarskog
Norge

Oppdretter
Andrea Danko
Ungarn

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 1096 Triodames Brexit Whippet
Eier

Tove Mette Gulbrandsen
Norge

Oppdretter
Trine Schippers
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1
1 0040 Joyland's Magic Ambition Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
Gro Svandalsflona
Norge

2 0346 Liljeskogens Goldwine King Of Rohan Cavalier King Charles Spaniel
Eier

Eva Førlandsås
Norge

Oppdretter
Eva Førlandsås
Norge

3 0306 Kifani's Kamili Eros' Binti Nandi Rhodesian Ridgeback
Eier

Ole Alexander Lund
Norge

Oppdretter
Marianne D Lund
Norge

4 0444 Tempeltibben's Iko Tibetansk Spaniel
Eier

Solbjørg Holen
Norge

Oppdretter
Vigdis Andersen
Norge

Beste oppdretter, dag 1
1 Katchina Irlin Mai Elleri - Norge
2 Hunter Hawk Maria Huseby - Norge
3 Von Termel - Termel Zsuzsanna Termel Zsuzsanna - Hungary
Utviklet av: