25.08 - 25.08.2019

Norsk Dalmatiner Klubb Distr. Kont. Troms Og Finnmark

Best in show
1 0156 Stall Sødal's Dancing Darling Stor Puddel
Eier

Jeanette Johansen
Norge

Oppdretter
Susanne Gulowsen
Norge

2 0026 North Sheltie's My Pride N Glory Shetland Sheepdog
Eier

Anne Mette Sandvoll Haugstvedt
Norge

Oppdretter
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune, Jansson Siv, Fredriksen Ivar
Norge

3 0095 Toot's Here She Comes Dalmatiner
Eier

Karlsen, Renate
Norge

Oppdretter
Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa
Norge

4 0053 Funjoy's Enchantress Staffordshire Bull Terrier
Eier

Paulina Wennberg
Sverige

Oppdretter
Funjoy's
Sverige

Best in show valp
1 5027 Mabrini's Invana Frida Bichon Havanais
Eier

May Britt Nilsen
Norge

Oppdretter
May Britt Nilsen
Norge

2 5038 Adnil's Chasing Glory Saluki
Eier

Lill-hedvik Greaker
Norge

Oppdretter
Linda
Sverige

3 5006 Zamsaya's Turte Blåværshule Dvergschnauzer Salt/pepper
Eier

Rosita Løkthaug
Norge

Oppdretter
Rosita Løkthaug
Norge

4 5012 Vollbull's Blink Staffordshire Bull Terrier
Eier

Tor Erik Chavez
Norge

Oppdretter
Tor Erik Chavez, Vollvik Lasse, Seeger Christine, Johansen Ulf
Norge

Gruppe 1
1 0026 North Sheltie's My Pride N Glory Shetland Sheepdog
Eier

Anne Mette Sandvoll Haugstvedt
Norge

Oppdretter
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune, Jansson Siv, Fredriksen Ivar
Norge

2 0004 Phrostmade's Legacy Collie Langhåret
Eier

Ellinor Monsen
Norge

Oppdretter
Lill Kristin Nilsen
Norge

3 0007 Capt'n Cook Vom Goitzschesee Old English Sheepdog
Eier

Lill Hege Løvli
Norge

Oppdretter
Beate Schulz
Tyskland

4 0002 Woodshine's Just A Dancer Belgisk Fårehund, Tervueren
Eier

Anita Helene Karlsen
Norge

Oppdretter
Anne Grete Larsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 5004 North Sheltie's Revelation Shetland Sheepdog
Eier

Anne Mette Sandvoll Haugstvedt
Norge

Oppdretter
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2
1 0037 St.zamba's Zoom In On Zieger Sankt Bernhardshund Langhåret
Eier

Inger-lill Johansen
Norge

Oppdretter
Ruth Prøven
Norge

2 0034 Zamsaya's Il Tempo Gigante Soline Dvergschnauzer Sort
Eier

Rosita Løkthaug
Norge

Oppdretter
Rosita Løkthaug
Norge

3 9000 Slåttvika's Northernlight Of Miemie Leonberger
Eier

Jakobsen, Toril
Norge

Oppdretter
Jakobsen, Toril
Norge

4 0038 Fifty Shades Of Black Black Brook Schnauzer Sort
Eier

Thea Fjelldal
Norge

Oppdretter
Sandra Brusevold
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 5006 Zamsaya's Turte Blåværshule Dvergschnauzer Salt/pepper
Eier

Rosita Løkthaug
Norge

Oppdretter
Rosita Løkthaug
Norge

2 5010 North Spirit's Absolut Raw Pinscher
Eier

Vibeke Pettersen
Norge

Oppdretter
Vibeke Pettersen, Pettersen Monita Helen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3
1 0053 Funjoy's Enchantress Staffordshire Bull Terrier
Eier

Paulina Wennberg
Sverige

Oppdretter
Funjoy's
Sverige

2 0058 House Of Hunters Just An Illusion West Highland White Terrier
Eier

Doris Vik
Norge

Oppdretter
Gitte Bierlich
Danmark

3 0045 Dinnyesvarosi Orion Kerry Blue Terrier
Eier

Rita Johansen
Norge

Oppdretter
Tajtine Burovincz Katalin
Ungarn

4 0044 Kawamos Blazing Hawk Pakhet Jack Russell Terrier
Eier

Kari Anne S Lundberg
Norge

Oppdretter
Kari Anne S Lundberg, Skoland Willy Andre
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 5012 Vollbull's Blink Staffordshire Bull Terrier
Eier

Tor Erik Chavez
Norge

Oppdretter
Tor Erik Chavez, Vollvik Lasse, Seeger Christine, Johansen Ulf
Norge

2 5011 Gellent Hof Charity Morinn Kerry Blue Terrier
Eier

Rita Johansen
Norge

Oppdretter
Elena Kuznetsova
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5
1 0085 Soldoggen's A Lucky Luke Shiba
Eier

Paul J Walle
Norge

Oppdretter
Paul J Walle
Norge

2 0079 Taa Palati's Jeepers Creepers Pomeranian
Eier

Linda Klarholm
Norge

Oppdretter
Roar Helge Skoli
Norge

3 0064 Shahrans Fruit Infusion Basenji
Eier

Ida Ottemo
Norge

Oppdretter
Maria Kindberg
Sverige

4 0065 Peik Av Vintervidda Finsk Lapphund
Eier

Ann-lovise Johnsen
Norge

Oppdretter
Christian Lauluten, Wahlquist Per Ola
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 5019 Jo Aslak Norsk Lundehund
Eier

Merete Evenseth
Norge

Oppdretter
Sigrun Rytter
Norge

2 5017 Kardohill's Shiny Sapphire Basenji
Eier

Berit Inga Bær Andreassen
Norge

Oppdretter
Dorrit Karlsen
Norge

3 5020 Cover Girl Pomeranian
Eier

Linda Klarholm
Norge

Oppdretter
Camilla Godager
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4
1 0095 Toot's Here She Comes Dalmatiner
Eier

Karlsen, Renate
Norge

Oppdretter
Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa
Norge

2 0089 A-otto Bayersk Viltsporhund
Eier

Christine Gundersen
Norge

Oppdretter
Håkon Gran
Norge

3 0097 Black Majesty Ingenious Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Iva Raič
Kroatia

Oppdretter
Iva Raič
Kroatia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7
1 0103 Kruttønna's Cuda Breton
Eier

Freddy Lillevik
Norge

Oppdretter
Freddy Lillevik
Norge

2 0106 Rampen's Xme Plexi Vorstehhund Korthåret
Eier

Ann Iren Haldorsen
Norge

Oppdretter
Nina Smidtsrød
Norge

3 0105 Grensefjellet's Larris Gordon Setter
Eier

Tom Qvist
Norge

Oppdretter
Reidar Angell-hansen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 5026 Zenon Del Corazoncito Spansk Vannhund
Eier

Marit Hansen
Norge

Oppdretter
Henna Rautiainen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9
1 0156 Stall Sødal's Dancing Darling Stor Puddel
Eier

Jeanette Johansen
Norge

Oppdretter
Susanne Gulowsen
Norge

2 0112 Hunky-dory Don't Tell Mum Bolognese
Eier

Marthe Molund
Norge

Oppdretter
Fredrika Rönquist
Sverige

3 9003 Mopsegårdens Ultrasøte Jåla Chihuahua Korthåret
Eier

Sørum, Beate Anette
Norge

Oppdretter
Sørum, Beate Anette
Norge

4 0144 Sofaulven Aslak August Papillon
Eier

Marit Vandeskog Eliassen
Norge

Oppdretter
Marit Vandeskog Eliassen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 5027 Mabrini's Invana Frida Bichon Havanais
Eier

May Britt Nilsen
Norge

Oppdretter
May Britt Nilsen
Norge

2 5034 Li-lou's French Connection Shih Tzu
Eier

Anne E. Lie Johnsen
Norge

Oppdretter
Line-louise Wangsvik-haug
Norge

3 5033 Snowpug's Winner Takes It All Mops
Eier

Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

Oppdretter
Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

4 5028 Artic Flyer's Walk Of Fame Chinese Crested
Eier

Jill-mona Jenssen
Norge

Oppdretter
Lola Marie Folcke, Daniloff Maria, Stenhaug Tone Lise
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10
1 0171 Courtborne Vishnu Whippet
Eier

Tone Fagernes
Norge

Oppdretter
Kristin Hoff, Hoff Steinar, Hoff Rita, Riberg Mona, Lien Jørgen Courtborne
Norge

2 0168 Bastien's Yessie To Northexotic Azawakh
Eier

Kjersti Sollien Iversen
Norge

Oppdretter
Sylvia Gaischnek
Østerrike

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 5038 Adnil's Chasing Glory Saluki
Eier

Lill-hedvik Greaker
Norge

Oppdretter
Linda
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Juutilainen, Saija
1 0051 Fire Eye's Cusag Crubh Staffordshire Bull Terrier
Eier

Ingvild Vassbotn Lundgård-nolte
Norge

Oppdretter
Catrin Waern
Sverige

2 0028 St. Kilda's Sunshine Delight Shetland Sheepdog
Eier

Rita Harriet Ursin
Norge

Oppdretter
Laila Lauritzen
Norge

3 0095 Toot's Here She Comes Dalmatiner
Eier

Karlsen, Renate
Norge

Oppdretter
Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa
Norge

4 0085 Soldoggen's A Lucky Luke Shiba
Eier

Paul J Walle
Norge

Oppdretter
Paul J Walle
Norge

Beste oppdretter, dag 1
1 North Sheltie Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune, Jansson Siv, Fredriksen Ivar - Norge
2 Toots Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa - Norge
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 0174 Mimmi Nilsen 2007 9020 Tromsdalen
2 0175 Vårin Adele Takvannsbukt 2008 9143 Skibotn
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 0176 Emilie Susann Takvannsbukt 2005 9143 Skibotn
2 9001 Ingrid Larsen 9104 Kvaløya
Utviklet av: