24.08 - 24.08.2019

Tromsø Hundeklubb

Best in show
1 0019 North Sheltie's Springtide Shetland Sheepdog
Eier

Anne Mette Sandvoll Haugstvedt
Norge

Oppdretter
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune
Norge

2 0108 Toot's Ice Ice Baby Dalmatiner
Eier

Jakobsen, Aase
Norge

Oppdretter
Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa
Norge

3 0060 Impressive Staffs I Feel Fine Staffordshire Bull Terrier
Eier

Roy-espen Hansen
Norge

Oppdretter
Camilla Haga, Molund Daniel
Norge

4 0182 Snowpug's Victory Royale Mops
Eier

Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

Oppdretter
Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

Best in show valp
1 5016 Vollbull's Blink Staffordshire Bull Terrier
Eier

Tor Erik Chavez
Norge

Oppdretter
Tor Erik Chavez, Vollvik Lasse, Seeger Christine, Johansen Ulf
Norge

2 5038 Mabrini's Invana Frida Bichon Havanais
Eier

May Britt Nilsen
Norge

Oppdretter
May Britt Nilsen
Norge

3 5031 Toot's Stole The Show Dalmatiner
Eier

Jacobsen, Vera
Norge

Oppdretter
Jakobsen, Aase & Fagerlund, Åsa & Utsi, Ellen Anne Marit
Norge

4 5002 Nice Try Now Or Never Shetland Sheepdog
Eier

Rita Harriet Ursin
Norge

Oppdretter
Marquerite Nyman
Finland

Gruppe 1
1 0019 North Sheltie's Springtide Shetland Sheepdog
Eier

Anne Mette Sandvoll Haugstvedt
Norge

Oppdretter
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune
Norge

2 0006 Diamant-eye's Sound Of Silence Collie Langhåret
Eier

Mairin Elise Norheim
Norge

Oppdretter
Siw-hege Hansen
Norge

3 0003 Woodshine's Just A Dancer Belgisk Fårehund, Tervueren
Eier

Anita Helene Karlsen
Norge

Oppdretter
Anne Grete Larsen
Norge

4 0008 Capt'n Cook Vom Goitzschesee Old English Sheepdog
Eier

Lill Hege Løvli
Norge

Oppdretter
Beate Schulz
Tyskland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 5002 Nice Try Now Or Never Shetland Sheepdog
Eier

Rita Harriet Ursin
Norge

Oppdretter
Marquerite Nyman
Finland

2 5053 Storm Fra Northern Mystic Miniature American Shepherd
Eier

Camilla Jensen Wollvik
Norge

Oppdretter
Gro Lunde
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2
1 0042 Cyra's Laban Pyreneerhund
Eier

Evy Pettersen Hind
Norge

Oppdretter
Ingrid Jane Goin
Norge

2 0035 Humla Workingland Dobermann
Eier

Marita Holm Ernstsen
Norge

Oppdretter
Marita Holm Ernstsen
Norge

3 0039 Zamsaya's Il Tempo Gigante Soline Dvergschnauzer Sort
Eier

Rosita Løkthaug
Norge

Oppdretter
Rosita Løkthaug
Norge

4 0043 St.zamba's Zoom In On Zieger Sankt Bernhardshund Langhåret
Eier

Inger-lill Johansen
Norge

Oppdretter
Ruth Prøven
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 5005 Zamsaya's Turte Blåværshule Dvergschnauzer Salt/pepper
Eier

Rosita Løkthaug
Norge

Oppdretter
Rosita Løkthaug
Norge

2 5006 Chiwalis Beautiful Black Diamond Dvergschnauzer Sort
Eier

Guri-anne Ryeng Berglund
Norge

Oppdretter
Turid Vian
Norge

3 5007 King Of Helluland Up And Over Newfoundlandshund
Eier

Hansen, Gunn
Norge

Oppdretter
Krocko Sona Og Vladimir
Slovakia

4 5013 North Spirit's Absolut Raw Pinscher
Eier

Vibeke Pettersen
Norge

Oppdretter
Vibeke Pettersen, Pettersen Monita Helen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3
1 0060 Impressive Staffs I Feel Fine Staffordshire Bull Terrier
Eier

Roy-espen Hansen
Norge

Oppdretter
Camilla Haga, Molund Daniel
Norge

2 0065 Who's Bottoms Up West Highland White Terrier
Eier

William Russel Sim
Norge

Oppdretter
Vesa Lehtonen
Finland

3 0052 Dinnyesvarosi Orion Kerry Blue Terrier
Eier

Rita Johansen
Norge

Oppdretter
Tajtine Burovincz Katalin
Ungarn

4 0053 Cavalli Arena Zwix Parson Russell Terrier
Eier

Karoline Almestad Fossli
Norge

Oppdretter
Kenneth Rødsrud
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 5016 Vollbull's Blink Staffordshire Bull Terrier
Eier

Tor Erik Chavez
Norge

Oppdretter
Tor Erik Chavez, Vollvik Lasse, Seeger Christine, Johansen Ulf
Norge

2 5015 Gellent Hof Charity Morinn Kerry Blue Terrier
Eier

Rita Johansen
Norge

Oppdretter
Elena Kuznetsova
Russland

3 5019 Cairwest Lalas Little Lolliepop West Highland White Terrier
Eier

Mona Førde
Norge

Oppdretter
Mona Førde
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5
1 0097 Soldoggen's A Lucky Luke Shiba
Eier

Paul J Walle
Norge

Oppdretter
Paul J Walle
Norge

2 0084 Lundesommer Njål Noravind Norsk Lundehund
Eier

Margrethe Dreyer
Norge

Oppdretter
Aud Hilde Sommer
Norge

3 0071 Shahrans Fruit Infusion Basenji
Eier

Ida Ottemo
Norge

Oppdretter
Maria Kindberg
Sverige

4 0074 Erätytön Saphe Finsk Lapphund
Eier

Tiina Kuukasjärvi
Finland

Oppdretter
Katja Ja Seppo Partanen
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 5026 Jo Aslak Norsk Lundehund
Eier

Merete Evenseth
Norge

Oppdretter
Sigrun Rytter
Norge

2 5022 Kardohill's Shiny Sapphire Basenji
Eier

Berit Inga Bær Andreassen
Norge

Oppdretter
Dorrit Karlsen
Norge

3 5027 Cover Girl Pomeranian
Eier

Linda Klarholm
Norge

Oppdretter
Camilla Godager
Norge

4 5025 Venjan's Copper The Dog Kleinspitz
Eier

Elin Olaisen
Norge

Oppdretter
Venke Pedersen, Pedersen Jan Åge
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4
1 0108 Toot's Ice Ice Baby Dalmatiner
Eier

Jakobsen, Aase
Norge

Oppdretter
Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa
Norge

2 0103 A-otto Bayersk Viltsporhund
Eier

Christine Gundersen
Norge

Oppdretter
Håkon Gran
Norge

3 0111 Black Majesty Ingenious Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Iva Raič
Kroatia

Oppdretter
Iva
Kroatia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 5031 Toot's Stole The Show Dalmatiner
Eier

Jacobsen, Vera
Norge

Oppdretter
Jakobsen, Aase & Fagerlund, Åsa & Utsi, Ellen Anne Marit
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8
1 0115 Neshpo's Omg She Is Beautiful Cocker Spaniel
Eier

Nina Løvhaug
Norge

Oppdretter
Kristin Olsen
Norge

2 0117 Altaflats Did I Tell You Flat Coated Retriever
Eier

Carina Tranberg
Norge

Oppdretter
Madeleine Asp Mikko
Sverige

3 0116 Woodcraft's Give Me Zatisfaction Engelsk Springer Spaniel
Eier

Nina Hestsveen
Norge

Oppdretter
Catarina Henriksson
Sverige

4 0124 Dewmist Rain'n Magic Golden Retriever
Eier

Åke Johansen
Norge

Oppdretter
Henric Fryckstrand
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 5033 Neshpo's Yesterday's Joy Cocker Spaniel
Eier

Kristin Olsen
Norge

Oppdretter
Kristin Olsen
Norge

2 5036 Dakira's Happy Lyra Labrador Retriever
Eier

Camilla Lucie Wikan
Norge

Oppdretter
Anja Våg Skjold
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9
1 0182 Snowpug's Victory Royale Mops
Eier

Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

Oppdretter
Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

2 0194 Stall Sødal's Dancing Darling Stor Puddel
Eier

Jeanette Johansen
Norge

Oppdretter
Susanne Gulowsen
Norge

3 0190 North Exotic The Only 1 Made 4 Fame Shih Tzu
Eier

Kjersti Sollien Iversen
Norge

Oppdretter
Kjersti Sollien Iversen, Sollien Øyfrid
Norge

4 0145 Petit Ami's Under My Wings Bichon Frisé
Eier

Inger-grethe Pettersen
Norge

Oppdretter
Wivi-anne Olsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 5038 Mabrini's Invana Frida Bichon Havanais
Eier

May Britt Nilsen
Norge

Oppdretter
May Britt Nilsen
Norge

2 5044 Snowpug's Winner Takes It All Mops
Eier

Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

Oppdretter
Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Norge

3 5040 Artic Flyer's Walk Of Fame Chinese Crested
Eier

Jill-mona Jenssen
Norge

Oppdretter
Lola Marie Folcke, Daniloff Maria, Stenhaug Tone Lise
Norge

4 5046 Li-lou's French Connection Shih Tzu
Eier

Anne E. Lie Johnsen
Norge

Oppdretter
Line-louise Wangsvik-haug
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10
1 0210 Courtborne Vishnu Whippet
Eier

Tone Fagernes
Norge

Oppdretter
Kristin Hoff, Hoff Steinar, Hoff Rita, Riberg Mona, Lien Jørgen Courtborne
Norge

2 0206 Bastien's Yessie To Northexotic Azawakh
Eier

Kjersti Sollien Iversen
Norge

Oppdretter
Sylvia Gaischnek
Østerrike

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 5052 Adnil's Chasing Glory Saluki
Eier

Lill-hedvik Greaker
Norge

Oppdretter
Linda
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Kipinä, Markku
1 0030 St. Kilda's Sunshine Delight Shetland Sheepdog
Eier

Rita Harriet Ursin
Norge

Oppdretter
Laila Lauritzen
Norge

2 0117 Altaflats Did I Tell You Flat Coated Retriever
Eier

Carina Tranberg
Norge

Oppdretter
Madeleine Asp Mikko
Sverige

3 0165 Artic Flyer's Born To Play Chinese Crested
Eier

Lola Marie Folcke
Norge

Oppdretter
Lola Marie Folcke
Norge

4 0146 Hedda Natasha Av Sytti Gr.nord Bichon Frisé
Eier

Britt Laila Løvli
Norge

Oppdretter
Roald Pettersen
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Nielsen, Eva
1 North Sheltie Anne Mette Sandvoll Haugstvedt, Haugstvedt Rune - Norge
2 Toots Jakobsen Aase/ Utsi Ellen/ Fagerlund Åsa - Norge
3 Artic Flyer Lola Marie Folcke, Stenhaug Tone Lise, Daniloff Maria - Norge
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 0215 Vårin Adele Takvannsbukt 2008 9143 Skibotn
2 0214 Mimmi Nilsen 2007 9020 Tromsdalen
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 9002 Ingrid Larsen 9104 Kvaløya
2 0216 Emilie Susann Takvannsbukt 2005 9143 Skibotn
Utviklet av: