20.04 - 21.04.2019

Klubben For Gårds- Og Fjellhunder

Best in show Schill, Roberto
1 0288 Fidel Sioux Mellompuddel
Eier

Eva Birgitte Nygaard
Norge

Oppdretter
Eva Birgitte Nygaard, Staurheim Gro
Norge

2 0538 Knøtteliten's Queensberry Rules Jack Russell Terrier
Eier

Ida Teigland Trudvang
Norge

Oppdretter
Ida Teigland Trudvang, Teigland Inger-lise, Nucera Pietro
Norge

3 0457 Bissibingens Jazper Lium Pumi
Eier

Natalie Sæle
Norge

Oppdretter
Iren Zahl Johansen
Norge

4 0716 Gucci Gloomy Clown Basset Hound
Eier

Ann-kristin Bratsberg Rygge
Norge

Oppdretter
Petr Braunstein
Tsjekkia

Gruppe 1 Lorenzo, Antonio Di
1 0457 Bissibingens Jazper Lium Pumi
Eier

Natalie Sæle
Norge

Oppdretter
Iren Zahl Johansen
Norge

2 0499 Siggen's Great Gatsby Welsh Corgi Pembroke
Eier

Rita Tilley Wilberg
Norge

Oppdretter
Rita Tilley Wilberg, Brandvik Julie Wilberg, Wilberg Leif-herman
Norge

3 0454 Grizzly Dream Don't Stop Me Now Old English Sheepdog
Eier

Karethe Magdalene Jakobsen
Norge

Oppdretter
Anette Englykke
Danmark

4 0394 Chaspades Compressed Mylonite Australian Shepherd
Eier

Elin Landén
Sverige

Oppdretter
Elin Landén
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Lorenzo, Antonio Di
1 0135 Toffe Loffe's C Sidecut Sankt Bernhardshund Langhåret
Eier

Veronica Therese Signebøen
Norge

Oppdretter
Anne Brita Prøven Tangen, Tangen Jan Erik
Norge

2 0035 Kettners Athene Bullmastiff
Eier

Martine Strand
Norge

Oppdretter
Karina Kettner
Danmark

3 0076 Hallingdalens Nådeløse Missy Engelsk Bulldog
Eier

Jannicke Aspnes
Norge

Oppdretter
Camilla Tollefsen
Norge

4 0064 Tarattus Gripsta Dvergpinscher
Eier

Caroline Elise Hals
Norge

Oppdretter
Caroline Elise Hals
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 Chistyakova, Lyudmila
1 0538 Knøtteliten's Queensberry Rules Jack Russell Terrier
Eier

Ida Teigland Trudvang
Norge

Oppdretter
Ida Teigland Trudvang, Teigland Inger-lise, Nucera Pietro
Norge

2 0512 Danjou's Dragonfly Cairn Terrier
Eier

Carina Ström
Sverige

Oppdretter
Ann-christin Larsson
Sverige

3 0503 Rabben's Winner Airedale Terrier
Eier

Halvor Sigfridstad
Norge

Oppdretter
Halvor Sigfridstad
Norge

4 0567 Javarke Wee Martials Breed Miniature Bull Terrier
Eier

Ann Jeanette Stenhaug Bull
Norge

Oppdretter
L Pilkington
Storbritannia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 JOJKIĆ, ZLATKO
1 0662 Jasam's White Sparkling Star Japansk Spisshund
Eier

Tore Botten
Norge

Oppdretter
Hanne Nærland Ånensen, Winum Bernt Johan
Norge

2 0705 Bjellakis Golden Bonzo Samojedhund
Eier

Henrik Myhrer Øverås
Norge

Oppdretter
Christl Arvidsson
Sverige

3 0673 Local Hero's Nina Mexikansk Nakenhund Stor
Eier

Friberg, Mona
Norge

Oppdretter
Friberg Mona
Norge

4 0646 Bazinga Flaming Star Faraohund
Eier

Simon Tien Hansen
Norge

Oppdretter
Simon Tien Hansen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Oliveira, Rui
1 0716 Gucci Gloomy Clown Basset Hound
Eier

Ann-kristin Bratsberg Rygge
Norge

Oppdretter
Petr Braunstein
Tsjekkia

2 0717 Price-spot's Icebreaker Dalmatiner
Eier

Heidi Price
Norge

Oppdretter
Heidi Price, Paulsen Silje Urhaug
Norge

3 0747 Amatonga's Golden Girl Gyro By Dana Rhodesian Ridgeback
Eier

Mette Nordeng Grønvold
Norge

Oppdretter
Renate Hasle
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Lorenzo, Antonio Di
1 0154 Magic Storm's Amor Da Mango Lagotto Romagnolo
Eier

Kristin Andersen Slottet
Norge

Oppdretter
Lillian Svensson
Sverige

2 0156 Isostar's Nannas Nilsi Portugisisk Vannhund
Eier

Anette Bjerkaas Gudmundsrud
Norge

Oppdretter
Laila Erlandsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 JOJKIĆ, ZLATKO
1 0288 Fidel Sioux Mellompuddel
Eier

Eva Birgitte Nygaard
Norge

Oppdretter
Eva Birgitte Nygaard, Staurheim Gro
Norge

2 0168 Wyomaers Blast From The Past Bichon Frisé
Eier

Wivi-anne Olsen
Norge

Oppdretter
Katja Rahunen
Finland

3 0293 Getwins Kalinka-malinka Mops
Eier

Rina Lucille Remmert
Norge

Oppdretter
N.i Vasilyeva
Russland

4 0264 Cremetoppen's King Of The Road Griffon Bruxellois
Eier

Anne Cathrine S Furnes
Norge

Oppdretter
Anne Cathrine S Furnes
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Chistyakova, Lyudmila
1 0751 Moving Back From Space Afghansk Mynde
Eier

Therese Susann Walle Andresen
Norge

Oppdretter
Monica Huse Jacobsen
Norge

2 0754 Ar'maghaan Carmina Burana Azawakh
Eier

Kari-anne Jacobsen
Norge

Oppdretter
Andrea Danko
Ungarn

3 0791 Siprex Rally Whippet
Eier

Heidi Dubourgh Pedersen
Norge

Oppdretter
Berit Lena Grøtterud
Norge

4 0767 Caeles I've Got The Power Italiensk Mynde
Eier

Margret Inga Veigarsdottir
Norge

Oppdretter
Margret Inga Veigarsdottir
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Schill, Roberto
1 0275 Løwebo's Tiara Lhasa Apso
Eier

Rita Annie Ørebæk
Norge

Oppdretter
Grethe Arnhild Arnesen
Norge

2 0289 Fidel Bernette Mellompuddel
Eier

Liv Stokman
Norge

Oppdretter
Eva Birgitte Nygaard
Norge

3 0108 Schimo's Money For Nothing Newfoundlandshund
Eier

Sølvi Schjelderup
Norge

Oppdretter
Sølvi Schjelderup
Norge

4 0328 Lac-me's Sweet Home Alabama Shih Tzu
Eier

Merete Baraa
Norge

Oppdretter
Merete Baraa
Norge

Beste veteran, dag 2 Schill, Roberto
1 0716 Gucci Gloomy Clown Basset Hound
Eier

Ann-kristin Bratsberg Rygge
Norge

Oppdretter
Petr Braunstein
Tsjekkia

2 0702 Kavutas Aldebaran Pomeranian
Eier

Katarina Marta Von Unrug
Norge

Oppdretter
Katarina Marta Von Unrug
Norge

3 0433 Crubow's It's Only For You Collie Langhåret
Eier

Unni Flobak
Norge

Oppdretter
Randi Narvesen
Norge

4 0425 Smooth Yaha Ya Anna Of Torrosly Collie Korthåret
Eier

Catharina Engebretsen
Norge

Oppdretter
Hermann Rosenlund
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Wagner, Heiko
1 Ki-po Zii Kate Hofsøy - Norge
2 Lac-me Kennel Merete Baraa - Norge
3 Bikkjehaugen Ole Andreas Nygård, Nygård Randi Helene - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Bispo, Pedro Ivo Santos
1 Bazinga Simon Tien Hansen - Norge
Utviklet av: