18.11 - 19.11.2017

Norsk Kennel Klub

Best in show Trotter, Patricia
1 4575 Shyloch Statement Kerry Blue Terrier
Eier

Helge Kvivesen
Norge

Oppdretter
Helge Kvivesen
Norge

2 2631 Aedan Talk Of The Devil Toy Puddel
Eier

Christina Johansson
Norge

Oppdretter
Mrs B Godfrey
Storbritannia

3 5473 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Lindstrøm Terje
Norge

4 0809 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Vibeke Paulsen
Norge

Oppdretter
Vibeke Paulsen
Norge

Best in show valp
1 7054 Simon Says Honey I´m Home Flat Coated Retriever
Eier

Jonna Vassbotn
Norge

Oppdretter
Jonna Vassbotn, Thaulow Cathrine
Norge

2 7167 Brenna's Maud Whippet
Eier

Elisabeth Antonsen Overaa
Norge

Oppdretter
Per Iversen
Norge

3 7111 Amazing Dream Victorious Legolas Chihuahua Langhåret
Eier

Camilla Mikkelsen
Norge

Oppdretter
Camilla Mikkelsen
Norge

4 7249 Wervest's D-vesla Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vera Vestby
Norge

Oppdretter
Vera Vestby
Norge

Gruppe 1 Nielsen, Kim Vigsø
1 0549 Bojojamile Behind The News Welsh Corgi Pembroke
Eier

Rita Tilley Wilberg

Oppdretter
Mr R H Hutton
Australia

2 0187 Bouvpilot Sweet Revenge Bouvier Des Flandres
Eier

Mette E M Tufte
Norge

Oppdretter
F Lambert
Storbritannia

3 0407 Falkøen's Vasko Schäferhund Normalhår
Eier

Bjørn Lundberget
Norge

Oppdretter
Kjell Olaf Olsen, Sønslien Jørn Petter, Olsen Wenche
Norge

4 0366 Hob-nob's Quidam Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Gro Mathiesen
Norge

Oppdretter
Monica Westerberg
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 7026 Analog Cc V For Vendetta Welsh Corgi Cardigan
Eier

Bjørn Erling Løken

Oppdretter
Bjørn Erling Løken
Norge

2 7024 Solisweet Sunshine Girl Shetland Sheepdog
Eier

Pirkko Karlsson
Sverige

Oppdretter
Maud Andersson Thoren
Sverige

3 7022 Best Of The Best By Ahmed Boziev Schipperke
Eier

Christine Sonberg
Norge

Oppdretter
Ahmed Boziev
Russland

4 7012 Criz Croz Daiquiri Collie Korthåret
Eier

Erle Merete Dahl Lunde
Norge

Oppdretter
Janne Christin Nymark-hansen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Haapaniemi, Elina
1 4187 Riesen Monamis Rock Solid Riesenschnauzer Sort
Eier

Stine Andersen
Norge

Oppdretter
Mona Karin Ullaug
Norge

2 4338 Drakyi Khulan Tibetansk Mastiff
Eier

Matti Varpula
Finland

Oppdretter
Richard W Eichhorn
United States

3 3493 Querida Qarmen Av Hiselfoss Berner Sennenhund
Eier

Gro Solberg
Norge

Oppdretter
Gro Solberg
Norge

4 3795 Chervona Kalyna From Goldenmonarchy Dvergpinscher
Eier

Marte Inderhaug
Norge

Oppdretter
N. Vegera
Ukraina

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 7218 Argus Electra Radion Russisk Sort Terrier
Eier

Arnstein Johansen Bohnhorst
Norge

Oppdretter
Agata Piotrowska
Polen

2 7187 Omg V. Nobel Line Dvergpinscher
Eier

Marte Inderhaug
Norge

Oppdretter
Ingrid Wesenberg, Haglind Glenn-are
Norge

3 7201 Mamili's Awful Nice Leonberger
Eier

Liv Gade

Oppdretter
Liv Gade
Norge

4 7174 Veggfjellets Black Beauty Affenpinscher
Eier

Elisabeth Rude-evensen
Norge

Oppdretter
Tor Arild Jacobsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 CORISH, GEOFF
1 4575 Shyloch Statement Kerry Blue Terrier
Eier

Helge Kvivesen
Norge

Oppdretter
Helge Kvivesen
Norge

2 4520 Red Wire Mastermind Irsk Terrier
Eier

Birgitta Sköld
Sverige

Oppdretter
Birgitta Sköld, Arne Sköld
Sverige

3 4415 Hjohoo's Hjo Take What Hjo Want Cairn Terrier
Eier

Elisabeth Theodorsson
Sverige

Oppdretter
Elisabeth Theodorsson, Magnus Hoff
Sverige

4 4668 Curiosity Gallant Game Silky Terrier
Eier

Astrid Irene Halseth
Norge

Oppdretter
Kristina Heinonen
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 7221 Joval's Angel Of The Northern Light Airedale Terrier
Eier

Olga Forlicz
Sweden

Oppdretter
Valeria Rickard
United States

2 7227 Gold Shamrock's Daboia 4 Reptibull Miniature Bull Terrier
Eier

Heidi Mari Montejo Kristensen

Oppdretter
Heidi Mari Montejo Kristensen
Norge

3 7232 Ckstaff's Back In Style Goldstaff Staffordshire Bull Terrier
Eier

Madsen, Kim Andre
Norge

Oppdretter
Madsen, Kim Andre
Norge

4 7228 Porrigito Odin Norwich Terrier
Eier

Odd-geir Lyngstad
Norge

Oppdretter
Marja Og Kari Salminen
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Klepp, Eli-Marie
1 5473 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Lindstrøm Terje
Norge

2 5495 Varjdalen's Tk Miro Norsk Elghund Grå
Eier

Roald Normo
Norge

Oppdretter
Even Stene, Bakke Ellen Stene
Norge

3 5056 Libertia Americano Alaskan Malamute
Eier

My Wendel
Sverige

Oppdretter
Peri Burnside
Irland

4 5562 Kalo Skilo's Bow Bells Guns N Roses Podenco Ibicenco Glatthåret
Eier

Maria Lauvhaug Knudsen
Norge

Oppdretter
Maria Lauvhaug Knudsen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 7277 Storm Norsk Elghund Grå
Eier

Kenneth Granholt
Norge

Oppdretter
Olav Berg
Norge

2 7306 Everotts Ragnar Runsten Västgøtaspets
Eier

Eva Jönsson
Sverige

Oppdretter
Eva & Erik Jönsson
Sverige

3 7268 Bländvita Legacy Of Silvermoon Japansk Spisshund
Eier

Ida-maria Otterholm
Sverige

Oppdretter
Ida-maria Otterholm, Ida-maria Otterholm
Sverige

4 7304 Rösebäckens Eternal Flame Siberian Husky
Eier

Jannicke Johansson
Sverige

Oppdretter
Jannicke Johansson
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Heyerdahl, Trygve
1 5846 Maple Ridge Northern Lights Beagle
Eier

Madeleine Bäck
Sverige

Oppdretter
Robin Wescher, Stephen Wescher
Usa

2 5924 Stensåsen's Lysti Finsk Støver
Eier

Oscar Wilhelm Nilssen
Norge

Oppdretter
Oscar Wilhelm Nilssen
Norge

3 5013 Wervest's Ty Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vera Vestby
Norge

Oppdretter
Vera Vestby
Norge

4 5868 Toot's Just A Dream Dalmatiner
Eier

Åsa Fagerlund

Oppdretter
Aase Jakobsen, Fagerlund Åsa, Utsi Ellen Anne Marit
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 7249 Wervest's D-vesla Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vera Vestby
Norge

Oppdretter
Vera Vestby
Norge

2 7248 Minstemann's Wake Up World Dvergdachshund Korthåret
Eier

Anita Solberg
Norge

Oppdretter
Anita Solberg, Solberg Åge
Norge

3 7320 Kifani's Nandipa Madhavi By Phillip Rhodesian Ridgeback
Eier

Ole Alexander Lund
Norge

Oppdretter
Ole Alexander Lund, Lund Marianne D
Norge

4 7244 Sørils Bs-pia Mi Dachshund Langhåret
Eier

Trine Næss

Oppdretter
Eva Ager-wick Ellingsen, Ellingsen Rolf
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Foss, Arne
1 0665 East Meadows Manboy Pointer
Eier

Ulla-britt Östman
Sverige

Oppdretter
East Meadows Kennel
Sverige

2 0646 Bibiana Da Costa Vista Italiensk Spinone
Eier

Elisabeth Aune Moseby
Norge

Oppdretter
Rigmor Fiveltun
Norge

3 0574 Vanity Pauline Breton
Eier

Gregersen, Janne
Norge

Oppdretter
Sørensen Gitte Hjorth, Bergh Hallgeir
Norge

4 0750 Skarsemsløkkja's Larris Vorstehhund Strihåret
Eier

Birgit Westgård
Norge

Oppdretter
Jan Løkken, Løkken Siv
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 valp
1 7040 Analog Ci Lord Arthur Pointer
Eier

Bjørn Erling Løken

Oppdretter
Bjørn Erling Løken
Norge

2 7044 Sneppelunden's Calibra Vorstehhund Strihåret
Eier

Ole Martin Eriksen
Norge

Oppdretter
Peter Sørensen
Danmark

3 7042 Høgdalia's Gnt Texas Vorstehhund Korthåret
Eier

Øystein Dahl

Oppdretter
Øystein Dahl
Norge

4 7034 Bris Jæger Breton
Eier

Anita Krogh

Oppdretter
Kjersti Qviller
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 THIRLWELL, John
1 0809 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Vibeke Paulsen
Norge

Oppdretter
Vibeke Paulsen
Norge

2 0931 Sieger's Show Me The Money Honey Engelsk Springer Spaniel
Eier

Vibe Borregaard Madsen
Danmark

Oppdretter
Sieger's
Danmark

3 1414 Aquafortis Kickass Portugisisk Vannhund
Eier

Anne Cathrine Beckman
Norge

Oppdretter
Runi Kristiansen
Norge

4 1076 Altaflats Ain't I'm A Dog Flat Coated Retriever
Eier

Ida Wiesener
Norge

Oppdretter
Madeleine Asp Mikko
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 7054 Simon Says Honey I´m Home Flat Coated Retriever
Eier

Jonna Vassbotn
Norge

Oppdretter
Jonna Vassbotn, Thaulow Cathrine
Norge

2 7072 Villa Orrnäsets Opal Labrador Retriever
Eier

Jan Roger Sauge
Norge

Oppdretter
Cajsa Collitch
Sverige

3 7067 Sangold Fräcka Sockerböna Golden Retriever
Eier

Christer & Lena Flodfält
Sweden

Oppdretter
C&l Flodfält
Sweden

4 7086 Wallovas Hello Saferide Welsh Springer Spaniel
Eier

Marlen Hermanseter
Norge

Oppdretter
Marina Siljehav Severin
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Wilberg, Leif-Herman
1 2631 Aedan Talk Of The Devil Toy Puddel
Eier

Christina Johansson
Norge

Oppdretter
Mrs B Godfrey
Storbritannia

2 1474 Kamians Here Comes The Hero Bichon Frisé
Eier

Wivi-anne Olsen
Norge

Oppdretter
Ana Vladimirov
Serbia

3 2180 Tangetoppen's Just Cruisin Mops
Eier

Liselotte Dennmyr
Sverige

Oppdretter
Elisabeth Juverud
Norge

4 2499 Hashtag Its-dynamite Stor Puddel
Eier

Camilla Tell Collinge
Sverige

Oppdretter
Camilla Tell Collinge, Brett Hamilton
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 7111 Amazing Dream Victorious Legolas Chihuahua Langhåret
Eier

Camilla Mikkelsen
Norge

Oppdretter
Camilla Mikkelsen
Norge

2 7134 Tangetoppen's Noble Wice Guy Mops
Eier

Elisabeth Juverud
Norge

Oppdretter
Elisabeth Juverud
Norge

3 7126 Berbris Fröjdis De Triomphe Fransk Bulldog
Eier

Michael Ganzer
Sverige

Oppdretter
Michael Ganzer
Norge

4 7136 Snowkingofthenorth Petit Brabancon
Eier

Cecilie Skalleberg
Norge

Oppdretter
Lotte Jæger
Danmark

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Wiersma, Wim
1 2768 Sundown Gossip And Champagne Saluki
Eier

Cecilia Schubert
Sverige

Oppdretter
D.v.m. J.d Black And Mrs K.e. Black
Usa

2 2694 Kazar Wahid Borzoi
Eier

Lena Hamel
Sverige

Oppdretter
Ole Terje Hovland, Nils-erik Ness
Norge

3 2906 Sobresalto Xxx Whippet
Eier

Enrico De Gaspari
Italia

Oppdretter
Annalisa Rovani
Italy

4 2794 Troon The Heart Of Eternity Skotsk Hjortehund
Eier

Liv Vogt Johansen
Norge

Oppdretter
Liv Vogt Johansen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 7167 Brenna's Maud Whippet
Eier

Elisabeth Antonsen Overaa
Norge

Oppdretter
Per Iversen
Norge

2 7161 Ta'zim Kalilah Sinaxs Saluki
Eier

Geir Tore Land
Norge

Oppdretter
Marie Palmqvist
Sverige

3 7154 Gilthoniel's Lady Of The Light Afghansk Mynde
Eier

Ingunn Rina Riddervold Heimdal
Norge

Oppdretter
Ingunn Rina Riddervold Heimdal
Norge

4 7158 Unduli Forum Romanum Italiensk Mynde
Eier

Evy Marie Brinch
Norge

Oppdretter
Karolina Szymanska
Polen

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Trotter, Patricia
1 2854 Utzon's Admiral Von Schneider Whippet
Eier

Jorunn Synnøve Jenssen
Norge

Oppdretter
Jorunn Synnøve Jenssen
Norge

2 0847 Perchwater Like A Perfect Dream Cocker Spaniel
Eier

Frida Ankerson
Sverige

Oppdretter
Frida Ankerson
Sverige

3 1925 Fidel Poker Face Dvergpuddel
Eier

Eva Birgitte Nygaard
Norge

Oppdretter
Gro Staurheim
Norge

4 0064 Leading Angel's Cherish Thornapple Australian Shepherd
Eier

Caroline Elisabeth Mauseth

Oppdretter
Bitta Wöhliche
Danmark

Beste veteran, dag 2 Trotter, Patricia
1 5129 Pei Fang Penny Lane At Sherae Chow Chow
Eier

Lene Hedengran
Sverige

Oppdretter
Marianne Holmli
Norge

2 5199 Mesmerizing Made In Heaven Faraohund
Eier

Simon Tien Hansen
Norge

Oppdretter
Ann Moring
Finland

3 5500 Kato Norsk Elghund Grå
Eier

Roald Normo
Norge

Oppdretter
Roald Normo
Norge

4 5660 Tiny Jewels' Mad About Chanel Pomeranian
Eier

Dag Løken
Norge

Oppdretter
Dag Løken
Norge

Beste avlsklasse, dag 1 Hübenthal, Rodi
1 0849 Westridge Boomerang Boost Cocker Spaniel
Eier

Trine Svartås
Norge

Oppdretter
Monica Riscoll
Sverige

2 1829 Idyllium's Cookies'n Cream Chihuahua Langhåret
Eier

Marthe Dalen
Norge

Oppdretter
Marthe Dalen
Norge

3 9006 Sagaland's B-august X I I Tibetansk Spaniel
Eier

Sonja Dramstad
Norge

Oppdretter
Gerd Strand
Norge

Beste avlsklasse, dag 2 Hübenthal, Wera
1 4955 Nettopp Av Larhjelm Dachshund Strihåret
Eier

Muri, Liv
Norge

Oppdretter
Hjelmtvedt, Lars
Norge

2 4641 Cog-wheel's It Must Have Been Love Norwich Terrier
Eier

Lene Weum
Norge

Oppdretter
Kristina Jerlin
Sverige

3 4973 Minidogland Yandex Dvergdachshund Korthåret
Eier

Åge Solberg

Oppdretter
I A Romashova
Russland

4 4076 Skipper's All Right Newfoundlandshund
Eier

Ole Andreas Nygård
Norge

Oppdretter
Bela Siklosi
Ungarn

Beste oppdretter, dag 1 Nymann, Gunnar
1 Idyllium Marthe Dalen - Norge
2 Aquafortis Runi Kristiansen - Norge
3 Sagaland Sonja Dramstad, Strand Gerd - Norge
4 Almanza Ragnhild Ulin - Sverige
Beste oppdretter, dag 2 Trotter, Charles
1 Larhjelm Lars Hjelmtvedt - Norge
2 Vintervidda Christian Lauluten - Norge
3 Jilloc's Florence Brunberg Johansen - Sverige
4 Lotcheck Lene Weum - Norge
Beste norske rase, dag 2 Engh, Espen
1 5473 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Lindstrøm Terje
Norge

2 5495 Varjdalen's Tk Miro Norsk Elghund Grå
Eier

Roald Normo
Norge

Oppdretter
Even Stene, Bakke Ellen Stene
Norge

3 5548 Dunderdalens Hedda Norsk Lundehund
Eier

Anette Vabø-andersen
Norge

Oppdretter
Sigrid Solbjør, Veland Jan Tore
Norge

4 5917 Direktør'n Av Kampenhaug Dunker
Eier

Ann Jeanette Stenhaug Bull
Norge

Oppdretter
Torkel Randem
Norge

Utviklet av: