22.04 - 23.04.2017

Norsk Kennel Klub

Best in show Blidh Von Schedvin, Benny
1 1311 Aquafortis Eros Portugisisk Vannhund
Eier

Ragnhild Bjørnstad
Norge

Oppdretter
Kristiansen Runi
Norge

2 1476 Beanie Baby Boy Freuhartang Chinese Crested
Eier

Monica Moen
Norge

Oppdretter
Hana Kubinova
Tsjekkia

3 1060 Bojojamile Behind The News Welsh Corgi Pembroke
Eier

Rita Tilley Wilberg

Oppdretter
Hutton R.h/hutton V.j
Australia

4 0058 Absalon Dansk-svensk Gårdshund
Eier

Kjersti Kristiansen
Norge

Oppdretter
Marianne Engsbro
Danmark

Gruppe 1 Bystrup, Annette
1 1060 Bojojamile Behind The News Welsh Corgi Pembroke
Eier

Rita Tilley Wilberg

Oppdretter
Hutton R.h/hutton V.j
Australia

2 0914 Twinspired Climbing Fences Australian Shepherd
Eier

Ramona Tatijana Lorieri-skog
Norge

Oppdretter
Sunde Siv
Norge

3 1042 Joyland's Magic Ambition Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
Svandalsflona Gro/bosvik Kjersti
Norge

4 0921 Glenspey Melon Gum Bearded Collie
Eier

Ann-charlotte Boman
Sverige

Oppdretter
Frank Jensen
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Persson, Moa
1 0058 Absalon Dansk-svensk Gårdshund
Eier

Kjersti Kristiansen
Norge

Oppdretter
Marianne Engsbro
Danmark

2 0224 Kimura's Kunta Kinte Rottweiler
Eier

Erik Marthinussen
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine
Norge

3 0165 Skjærgaardens Die Another Day 007 Leonberger
Eier

Maren Ueland
Norge

Oppdretter
Mosby Tone/ Stenslund Leif Ivar
Norge

4 0227 Saint West's A Dream Come True Sankt Bernhardshund Langhåret
Eier

Katarina Elin Helland Andersen
Norge

Oppdretter
Andersen Katarina Elin Hellan/ Aase Andre
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 Baskaran Soto, Martin Anton
1 0337 El Doradostaff Billy The Kid Staffordshire Bull Terrier
Eier

Mette Grøntoft
Norge

Oppdretter
Jose Antonio Navas Tobar
Spania

2 0293 Shyloch Statement Kerry Blue Terrier
Eier

Helge Kvivesen
Norge

Oppdretter
Kvivesen Helge
Norge

3 0261 Fransin Minnie Mouse Fox Terrier Ruhåret
Eier

Francesca Cassin
Norway

Oppdretter
Francesca Cassin, Hugo Quevedo
Norway

4 0291 Prixmos Red Deer Huntress Jack Russell Terrier
Eier

Dorthe Remme
Norge

Oppdretter
Tellnes Monica-helen J
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Bystrup, Annette
1 0501 Bazinga A Dance With Dragons Faraohund
Eier

Simon Tien Hansen
Norge

Oppdretter
Hansen Simon Tien
Norge

2 0608 Kimura's Hedda Norsk Buhund
Eier

Inger-helene Rennedal
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine
Norge

3 0700 Xatsus Showstopper At Barkas Siberian Husky
Eier

Rune Harald Dalby

Oppdretter
Nilsson,susanne/ Persson, Robert
Sverige

4 0641 Katchinas Give Me Five Pomeranian
Eier

Linn Elleri
Norge

Oppdretter
Elleri Linn
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Almgren, Hans
1 0721 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty Beagle
Eier

Faruk Mujanic
Norge

Oppdretter
Magdalena Szwalek
Polen

2 0443 Wervest's Ty Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vera Vestby
Norge

Oppdretter
Vera Vestby
Norge

3 0757 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Anders Tunold-hanssen
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

4 0419 X V Av Larhjelm Dachshund Strihåret
Eier

Lars Hjelmtvedt
Norge

Oppdretter
Lars Hjelmtvedt
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Ahrens, Hana
1 1084 Storm Stabijhoun
Eier

Helga-mari Tessem
Norge

Oppdretter
Erica Nordberg
Finland

2 1062 Inspirations Il Vino Fantastico Bracco Italiano
Eier

Hans-ole Stenbro

Oppdretter
Lars Nilsson
Sverige

3 1092 Rugdelias Vlv Lucius Vorstehhund Korthåret
Eier

Anne Grete Langeland
Norge

Oppdretter
Kallekleiv Tore
Norge

4 1065 Vanity Qatar Breton
Eier

Erling Brækkan
Norge

Oppdretter
Sørensen Gitte Hjorth, Bergh Hallgeir
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Persson, Moa
1 1311 Aquafortis Eros Portugisisk Vannhund
Eier

Ragnhild Bjørnstad
Norge

Oppdretter
Kristiansen Runi
Norge

2 1287 Fieldvalley's Carmen Sofie Labrador Retriever
Eier

Sven Slettedal
Norge

Oppdretter
Slettedal Sven
Norge

3 1195 Altaflats Ain't I'm A Dog Flat Coated Retriever
Eier

Ida Wiesener
Norge

Oppdretter
Madeleine Asp Mikko
Sverige

4 1104 Clumbraise Heartbreaker Clumber Spaniel
Eier

Marie Simonsen
Norge

Oppdretter
Lunde Gitte/ Paulsen Hans Arne
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Boelaars, Hans
1 1476 Beanie Baby Boy Freuhartang Chinese Crested
Eier

Monica Moen
Norge

Oppdretter
Hana Kubinova
Tsjekkia

2 1762 Elsto Love Me Like You Do Toy Puddel
Eier

Bjørn Sigve Larssen

Oppdretter
Storesund Elsa
Norge

3 1459 Idyllium's Showstopper Chihuahua Langhåret
Eier

Marthe Dalen
Norge

Oppdretter
Marthe Dalen
Norge

4 1602 Pugbully Mr Flash Mops
Eier

Anne Karin Revdal

Oppdretter
Fridtjofsen Heidi
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Brun, Lotta Yvonne Liselott
1 0843 Salgrey's Dream Khan Saluki
Eier

Johan Grönborg
Sverige

Oppdretter
Svetlana Yakovleva
Russland

2 0895 Courtborne Sagittarius Whippet
Eier

Kristin Hoff
Norge

Oppdretter
Hoff Steinar, Rita Og Kristin/ Riberg Mona/ Kristensen Jørgen
Norge

3 0805 Japejukan Kimpale Kultaa Borzoi
Eier

Jussi Lindholm
Finland

Oppdretter
Jari-pekka Kahelin
Finland

4 0796 Esbelto's Norwegian Design Afghansk Mynde
Eier

Lisbeth Berge Karlsen
Norge

Oppdretter
Karlsen Lisbeth Berge Og Trond Are
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Blidh Von Schedvin, Benny
1 0757 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Anders Tunold-hanssen
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

2 0677 Rajumas Aurora Samojedhund
Eier

Gro Moe-gumø
Norge

Oppdretter
Gro Moe-gumø
Norge

3 0224 Kimura's Kunta Kinte Rottweiler
Eier

Erik Marthinussen
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine
Norge

4 0561 Noidens Born To Be A Queen Japansk Spisshund
Eier

Suzette Joiris Klingenberg

Oppdretter
Margareta Siljeström
Sverige

Beste veteran, dag 2 Blidh Von Schedvin, Benny
1 1566 Stings Velour In Black To Matrix Lhasa Apso
Eier

Birgitte Sperle
Norge

Oppdretter
Löfgren Ingela Og Sten
Sverige

2 1721 Sagaland's Å-chevy Tibetansk Spaniel
Eier

Sonja Dramstad
Norge

Oppdretter
Strand Gerd, Strand Kjell
Norge

3 1136 West Side Story's Time Will Tell Cocker Spaniel
Eier

Siren Beate Svendsen
Norge

Oppdretter
Tove Bergsvåg Aase
Norge

4 1017 St. Kilda's Legend In Time Shetland Sheepdog
Eier

Wenche Finberg
Norge

Oppdretter
Lauritzen Laila Og Bjørn
Norge

Beste avlsklasse, dag 2 Rautala, Eeva
1 1466 Idyllium's Cookies'n Cream Chihuahua Langhåret
Eier

Marthe Dalen
Norge

Oppdretter
Marthe Dalen
Norge

2 1723 Sagaland's B-august X I I Tibetansk Spaniel
Eier

Sonja Dramstad
Norge

Oppdretter
Strand Gerd, Strand Kjell
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Rautala, Eeva
1 O'marksbay Wille Knut Olav Og Larsen Øivind Berg - Norge
2 Larhjelm Hjelmtvedt Lars - Norge
3 Angel Pollentia Skauge, Gunn Kari Og Anne-marie L - Norge
4 Bikkjehaugen Nygård Randi Helene Og Ole Andreas - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Bystrup, Annette
1 St.kilda Lauritzen Laila Og Bjørn/ Gullvik Ingrid/ Frivåg Fred - Norge
2 Aquafortis Kristiansen Runi - Norge
3 Pugbully Fridtjofsen Heidi - Norge
4 Av-zam-iaz Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita - Norge
Beste norske rase, dag 1 Persson, Moa
1 0621 Vossasvarten's Draco Norsk Elghund Sort
Eier

Terje Gjeraldstveit
Norge

Oppdretter
Rogne Jarle
Norge

2 0608 Kimura's Hedda Norsk Buhund
Eier

Inger-helene Rennedal
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine
Norge

3 0615 Karpaasin Kitty Norsk Elghund Grå
Eier

Eirik Osborg Kvammen
Norge

Oppdretter
Erkki Antila
Finland

4 0751 Tosstjønna's Nala Hygenhund
Eier

Øystein Sjursen
Norge

Oppdretter
Olaf Ressem
Norge

Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 0900 Tea Lund Sjølstad 2003 1940 Bjørkelangen
2 0905 Karianne Nyhus 2004 2900 Fagernes
3 0904 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
4 0902 Martina Pallokat 2005 7228 Kvål
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 0907 Andrea Larsen 2001 4352 Kleppe
2 9000 Helene Myhrer 2001 1592 Våler I Østfold
3 0909 Astrid K. Bjørnarå 1999 3014 Drammen
4 0910 Andrea Bakke Dalseth 2000 6011 Ålesund
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 1782 Martina Pallokat 2005 7228 Kvål
2 1780 Tea Lund Sjølstad 2003 1940 Bjørkelangen
3 1784 Karianne Nyhus 2004 2900 Fagernes
4 1783 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 2
1 9001 Helene Myhrer 2001 1592 Våler I Østfold
2 1788 Andrea Larsen 2001 4352 Kleppe
3 1790 Astrid K. Bjørnarå 1999 3014 Drammen
Utviklet av: