18.03 - 19.03.2017

Norsk Kennel Klub

Best in show Staunskjær, Ole
1 0448 Shyloch Statement Kerry Blue Terrier
Eier

Helge Kvivesen
Norge

Oppdretter
Kvivesen Helge
Norge

2 0580 Absint Av Larhjelm Dachshund Strihåret
Eier

Lars Hjelmtvedt
Norge

Oppdretter
Hjelmtvedt Lars
Norge

3 1424 Bojojamile Behind The News Welsh Corgi Pembroke
Eier

Mr.r.h.& Mrs.v.j. Hutton Hutton
Australia

Oppdretter
Hutton R.h/hutton V.j
Australia

4 1446 Estava Rain Looking For Action American Akita
Eier

Friedrich Birkmar
Norge

Oppdretter
Birkmar Friedrich
Norge

Gruppe 1 Jensen, Hanne Laine
1 1424 Bojojamile Behind The News Welsh Corgi Pembroke
Eier

Mr.r.h.& Mrs.v.j. Hutton Hutton
Australia

Oppdretter
Hutton R.h/hutton V.j
Australia

2 1312 Angeyja's Aela Pyreneisk Gjeterhund
Eier

Gro Mathiesen
Norge

Oppdretter
Gro Mathiesen
Norge

3 1332 Babzy Av Quantos Schäferhund Normalhår
Eier

Tor W Johansen
Norge

Oppdretter
Johansen Tor W.
Norge

4 1398 Joyland's Magic Ambition Shetland Sheepdog
Eier

Finn Helge Olsen
Norge

Oppdretter
Svandalsflona Gro/bosvik Kjersti
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Pablaka, Inese
1 0257 Skipper's All Right Newfoundlandshund
Eier

Ole Andreas Nygård
Norge

Oppdretter
Bela Siklosi
Ungarn

2 0013 Urban Av Hiselfoss Berner Sennenhund
Eier

Mona Lisa Struksnæs
Norge

Oppdretter
Solberg Gro
Norge

3 0193 Dangerous Ann Cevita Engelsk Bulldog
Eier

Gina J Nordfjellmark
Norge

Oppdretter
Nordfjellmark Gina Jeaneth
Norge

4 0059 Vekters Mistery Woman Boxer
Eier

Knut Persen
Norge

Oppdretter
Persen Gunvor, Persen Knut
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 KANAS, ROBERT
1 0448 Shyloch Statement Kerry Blue Terrier
Eier

Helge Kvivesen
Norge

Oppdretter
Kvivesen Helge
Norge

2 0366 Rottriver's We Will Rock You Cairn Terrier
Eier

Reidun Andersen
Norge

Oppdretter
Krister Olander Lindblom
Sverige

3 0353 Buffalo Bull's Ozzy Osbourne Bull Terrier
Eier

Erika Monsås Rødseth
Norge

Oppdretter
Margaretha Häll
Sverige

4 0473 Gold Monarh Flush Royal Skye Terrier
Eier

Trond Storsveen
Norge

Oppdretter
Marina N Sandler
Russland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Bodegård, Göran
1 1446 Estava Rain Looking For Action American Akita
Eier

Friedrich Birkmar
Norge

Oppdretter
Birkmar Friedrich
Norge

2 1645 Tiny Jewels' Neverending Fame Pomeranian
Eier

Dag Løken
Norge

Oppdretter
Løken Dag
Norge

3 1596 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine Ø
Norge

4 1426 Aiko Kensha No Michi Go Akita
Eier

Marita Sørensen
Norge

Oppdretter
Erika Mason
Ungarn

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Foss, Arne
1 0580 Absint Av Larhjelm Dachshund Strihåret
Eier

Lars Hjelmtvedt
Norge

Oppdretter
Hjelmtvedt Lars
Norge

2 0622 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty Beagle
Eier

Faruk Mujanic
Norge

Oppdretter
Magdalena Szwalek
Polen

3 0538 Szafir Dagi-dog Dachshund Langhåret
Eier

Frøy Høgset Amundsen

Oppdretter
Dagmara Oraczewska
Polen

4 0663 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Anders Tunold-hanssen
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Bodegård, Göran
1 0708 Falkereden´s Hr. Railton Italiensk Spinone
Eier

Tina Andersen
Danmark

Oppdretter
Susanne Falk Gormsen
Danmark

2 0694 Inspirations Il Vino Fantastico Bracco Italiano
Eier

Hans-ole Stenbro

Oppdretter
Lars Nilsson
Sverige

3 0721 Roughshoot I'm On Fire Ungarsk Vizsla Korthåret
Eier

Sissel Jerve
Norge

Oppdretter
S Bergin
Storbritannia

4 0719 Chapeaux Noirs Birk Wobbe Stabijhoun
Eier

Vidar Auganes-haugen
Norge

Oppdretter
C. A. M. Lavrijsen
Nederland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Mjærum, Eivind
1 0945 Fieldvalley's Carmen Sofie Labrador Retriever
Eier

Sven Slettedal
Norge

Oppdretter
Slettedal Sven
Norge

2 0727 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Vibeke Paulsen
Norge

Oppdretter
Paulsen Vibeke/ Berge Karl Eddie
Norge

3 1010 Westaway Up The Game Welsh Springer Spaniel
Eier

Stig Arne Kjellevold
Norge

Oppdretter
Kjellevold Stig Arne/ Bjerklund Frank W
Norge

4 0738 Rainstorm's Latest News Cocker Spaniel
Eier

Marianne Ullebø
Norge

Oppdretter
Ullebø Marianne Og Ørjan Andreas
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Jensen, Hanne Laine
1 1937 Whisborne Touch Me Lhasa Apso
Eier

Ulltveit -mo Annika
Sverige

Oppdretter
A O.h Ulltveit-moe
Sverige

2 1948 Straight Fire Push The Luck Malteser
Eier

Laila Westeng
Norge

Oppdretter
Axelsson Elisabeth Og Axel
Sverige

3 1968 Tangetoppen's Double Or Nothing Mops
Eier

Ann Kristin Borge
Norge

Oppdretter
Juverud Elisabeth
Norge

4 1869 Whiteheart Lane Only One Coton De Tulear
Eier

Saara Isosaari
Norge

Oppdretter
Teija Fronden
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Hohteri, Säde
1 2189 Sinaxs Damali Saluki
Eier

Geir Tore Land
Norge

Oppdretter
Land Geir Tore/ Karlsen Kenneth
Norge

2 2145 Canis Venetici Gimbaya Azawakh
Eier

Ludmilla Koslow
Norge

Oppdretter
Svetlana Starchenkova
Latvia

3 2176 Idefix Phoenix Italiensk Mynde
Eier

Regine Jensen
Norge

Oppdretter
Ida Edvardsen
Norge

4 2254 Sobresalto X Factor Whippet
Eier

Kirsten J Landsverk

Oppdretter
Annalisa Rovani
Italia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Staunskjær, Ole
1 0947 Lapinlumon Hesperus Lagotto Romagnolo
Eier

Siv Christine Bækken
Norge

Oppdretter
Sarah Kathrine Brandes
Danmark

2 0775 Art-wave´s Tempo Di Pace Engelsk Springer Spaniel
Eier

Ann Lundin
Sverige

Oppdretter
Jens Karlsson
Sverige

3 0383 Zivotny's Jitka Nadherna Cesky Terrier
Eier

Berit Maaby
Norge

Oppdretter
Maaby, Kai Og Berit/ Øyjordet Bente E

4 0672 Kangelani's Impressive Ino By Ascot Rhodesian Ridgeback
Eier

Ole Alexander Lund
Norge

Oppdretter
Harstad Trond Petter Og Hjartøy Marit
Norge

Beste veteran, dag 2 Staunskjær, Ole
1 2096 Sagaland's Å-chevy Tibetansk Spaniel
Eier

Sonja Dramstad
Norge

Oppdretter
Strand Gerd, Strand Kjell
Norge

2 1565 Elzwiks Princess Lexie Keeshond
Eier

Kjetil Andre Holmen Skalstad
Norge

Oppdretter
Westberg, Eva Og Karl-erik
Sverige

3 1977 Tangetoppen's Wild Card Mops
Eier

Hege Seim
Norge

Oppdretter
Olsen Elisabeth/ Løken Bjørn Erling
Norge

4 1940 Stings Velour In Black To Matrix Lhasa Apso
Eier

Birgitte Sperle
Norge

Oppdretter
Löfgren Ingela Og Sten
Sverige

Beste avlsklasse, dag 1 Pablaka, Inese
1 0260 Skipper's All Right Newfoundlandshund
Eier

Ole Andreas Nygård
Norge

Oppdretter
Bela Siklosi
Ungarn

2 9003 Av-zan-iaz Qikke Zaga Flat Coated Retriever
Eier

Anita Iversen
Norge

Oppdretter
Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita
Norge

Beste avlsklasse, dag 2 Rekiranta, Paula
1 1844 Idyllium's Cookies'n Cream Chihuahua Langhåret
Eier

Marthe Dalen
Norge

Oppdretter
Kvalsvik Lena/ Dalen Marthe
Norge

2 1566 Dungens Kosmic Love Keeshond
Eier

Inge Kato Våland
Norge

Oppdretter
Eriksson Marina/ Fors Niclas
Sverige

3 1293 Only-you Vom Sutumer-grund Hvit Gjeterhund
Eier

Tone Lise Djupesland
Norge

Oppdretter
Manuela Bortel
Tyskland

Beste oppdretter, dag 1 Rekiranta, Paula
1 Larhjelm Hjelmtvedt Lars - Norge
2 Aquafortis Kristiansen Runi - Norge
3 Bikkjehaugen Nygård Randi Helene Og Ole Andreas - Norge
4 Av-zan-iaz Kennel Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Gjetnes, Åge
1 Rajuma Moe-gumø Gro - Norge
2 El'mambee's Varhaug Brit Og Reidar, Rasmussen Mai Bente V. - Norge
3 Tangetoppen Olsen Elisabeth - Norge
4 St.kilda Lauritzen Laila Og Bjørn/ Gullvik Ingrid/ Frivåg Fred - Norge
Beste norske rase, dag 1 Jensen, Hanne Laine
1 0650 Trollfossens Tuva Dunker
Eier

Karl Jakob Høvik
Norge

Oppdretter
Homdrom Knut
Norge

2 0651 Starlight Express Haldenstøver
Eier

Anja Gylder Corneliussen
Norge

Oppdretter
Høgsnes, Jan Kristoffer
Norge

Beste norske rase, dag 2 Mjærum, Eivind
1 1596 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Kathrine Øksnevad Lindstrøm
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine Ø
Norge

2 1623 Luna Norsk Elghund Grå
Eier

Ellen Rusvik
Norge

Oppdretter
Ellen Rusvik
Norge

3 1635 Moonheim Kalles Gunlög Norsk Lundehund
Eier

Finn Lund
Norge

Oppdretter
Diddi Svartsjö
Finland

Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 1164 Svein-thore Ulleberg-bøhmer 2030 Nannestad
2 1162 Malin Landmark 2004 1860 Trøgstad
3 1165 Andreas M Røstberg 2005 6422 Molde
4 1166 Tea Lund Sjølstad 2003 1940 Bjørkelangen
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 1169 Susann Omholt Nikolaisen 1999 3031 Drammen
2 1172 Julia Sofie Sørum Bjørklund 2000 9046 Oteren
3 1173 Andrea Larsen 2001 4352 Kleppe
4 1176 Sigrid Svingen 1999 3539 Flå
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 2300 Andreas M Røstberg 2005 6422 Molde
2 2299 Malin Landmark 2004 1860 Trøgstad
3 2301 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
4 2298 Svein-thore Ulleberg-bøhmer 2004 2030 Nannestad
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 2
1 2310 Astrid K. Bjørnarå 1999 3014 Drammen
2 2304 Helene Myhrer 2001 1592 Våler I Østfold
3 2305 Susann Omholt Nikolaisen 1999 3031 Drammen
4 2307 Helle Haugen Lund 2000 7081 Sjetnemarka
Utviklet av: