10.09 - 11.09.2016

Norsk Kennel Klub Rogaland

Best in show Mello, José Homem De
1 1842 Jet's Man In The Moon Greyhound
Eier

Horakova, Stepanka
Norge

Oppdretter
Engh Espen
Norge

2 0701 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Paulsen, Vibeke
Norge

Oppdretter
Paulsen Vibeke/ Berge Karl Eddie
Norge

3 1177 Tiny Jewels' Neverending Fame Pomeranian
Eier

Løken, Dag
Norge

Oppdretter
Løken Dag
Norge

4 1820 Sjarmtrollet's Heartbreaker Toy Puddel
Eier

Hattmyr, Ann-mari
Norge

Oppdretter
Hattmyr Ann-mari
Norge

Best in show valp
1 5072 Wervest's Waldemar Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vestby, Vera
Norge

Oppdretter
Vestbye Vera
Norge

2 5046 Gold Monarh Full House Skye Terrier
Eier

Birgisdottir, Birgitta
Norge

Oppdretter
Marina Sandler
Russland

3 5012 Somersby Av Quantos Schäferhund Normalhår
Eier

Oftedal, Olav
Norge

Oppdretter
Johansen Tor W/ Jensen Inger Lise
Norge

4 5149 Siprex Safir Whippet
Eier

Wernersen, Marianne
Norge

Oppdretter
Grøtterud Berit Lena
Norge

Gruppe 1 Svarstad, Birgitta
1 0140 Lundecock's Tsaritsa Shetland Sheepdog
Eier

Vikøren, Anne Wenche
Norge

Oppdretter
Andersson, Johnny
Sverige

2 0156 Siggen's Xtraordinary Welsh Corgi Pembroke
Eier

Wesenberg, Ingrid
Norge

Oppdretter
Wilberg Rita Tilley/ Wilberg Leif-herman/ Wilberg Julie
Norge

3 0078 Canine For Use Don't Stress Hollandsk Gjeterhund, Korthåret
Eier

Røstberg, Kjell Rune
Norge

Oppdretter
Höglund, Jenny/pounu, Mikael
Sverige

4 0004 Bocopie's Allegro Australian Kelpie
Eier

Gitlesen, Gro
Norge

Oppdretter
Jakobsen Jarl-eirik/ Gitlesen Gro
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 5012 Somersby Av Quantos Schäferhund Normalhår
Eier

Oftedal, Olav
Norge

Oppdretter
Johansen Tor W/ Jensen Inger Lise
Norge

2 5005 Torrosly's Best Buddy Collie Korthåret
Eier

Løland, Mette
Norge

Oppdretter
Rosenlund Torill, Hermann Og Monica
Norge

3 5014 Ketrin's Peppermint Shetland Sheepdog
Eier

Wahl, Heidi
Norge

Oppdretter
Novakovskaya, E. D
Russland

4 5006 Comandor Arctic Force Hvit Gjeterhund
Eier

Østensen, Steinar
Norge

Oppdretter
Marija
Latvia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Vanhoenacker, Roger
1 0443 Wiseweilers Back In Black Rottweiler
Eier

Stavdal, Ann Wiseman
Norge

Oppdretter
Stavdal Ann Wisemann
Norge

2 0318 Reestyle's Armani Engelsk Bulldog
Eier

Østvold, Elin
Norge

Oppdretter
Ree Asgeir
Norge

3 0435 Riesen Monamis Rock Solid Riesenschnauzer Sort
Eier

Andersen, Stine
Norge

Oppdretter
Ullaug Mona Karin
Norge

4 0261 J'adore Gucci V Nobel Line Dobermann
Eier

Wesenberg, Ingrid
Norge

Oppdretter
Haglind Glenn-are/ Wesenberg Ingrid
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 5023 Kingrock Captain Caruthers Engelsk Bulldog
Eier

Olsen, Liss Bodil
Norge

Oppdretter
Thomas C/godfrey G D
Storbritannia

2 5020 Paolo Ame Dvergpinscher
Eier

Thorsen, Gunn Alice
Norge

Oppdretter
Thorsen, Gunn Alice
Norge

3 5022 Dolma Ling's Trinity Dvergschnauzer Sort
Eier

Selbach, Jon Egil
Norge

Oppdretter
Anderssen Kari, Vidar Og Mai Linn
Norge

4 5030 Anna Von Bayerbart Riesenschnauzer Sort
Eier

Rohrhirsch, Lisa Maria
Norge

Oppdretter
Rohrhirsch Lisa
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 HEHIR, TOM
1 0646 Westicon Highland Bagpiper West Highland White Terrier
Eier

Kjellsen, Marit Berge
Norge

Oppdretter
Krokvik Connie
Norge

2 0609 Goldstaff's Crack The Code Staffordshire Bull Terrier
Eier

Holme, Sandra
Norge

Oppdretter
Holme Sandra
Norge

3 0591 Latroonis Claudius Skye Terrier
Eier

Rygge, Ann-kristin Bratsberg
Norge

Oppdretter
Rygge Ann-kristin Bratsberg
Norge

4 0510 Kadelly's Bring On The Night Cairn Terrier
Eier

Grønstad, Veslemøy
Norge

Oppdretter
Grønstad Veslemøy Og Dag Arne
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 5046 Gold Monarh Full House Skye Terrier
Eier

Birgisdottir, Birgitta
Norge

Oppdretter
Marina Sandler
Russland

2 5037 Cete's Magic Baronesse Cairn Terrier
Eier

Oftedal, Eli-anette
Norge

Oppdretter
Kaalstad Petter Og Hanne
Norge

3 5048 Love The Moves Staffordshire Bull Terrier
Eier

Friestad, Thord
Norge

Oppdretter
Friestad, Thord
Norge

4 5044 Hunter Hawk Fabulous Harmony Jack Russell Terrier
Eier

Huseby, Maria
Norge

Oppdretter
Huseby Maria
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Jensen, Peter L.
1 1177 Tiny Jewels' Neverending Fame Pomeranian
Eier

Løken, Dag
Norge

Oppdretter
Løken Dag
Norge

2 1029 Ølenskjold's Johnny Be Good American Akita
Eier

Årsvoll, Tore
Norge

Oppdretter
Tjøtta John Aareskjold/ Aareskjold Lars J
Norge

3 1236 Brika Ameba Thai Ridgeback Dog
Eier

Westgård, Liz Helena
Norge

Oppdretter
Baranowska, Maria
Polen

4 1089 Trym Raudur Islandsk Fårehund
Eier

Lillebø, Marit Irene
Norge

Oppdretter
Velle, Marianne
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 5084 Bellcoos's Pure Happiness Chaisa Keeshond
Eier

Neteland, Eva Haugen
Norge

Oppdretter
Neteland Eva Haugen
Norge

2 5078 Queen Basenji
Eier

Hanssen, Sølvi
Norge

Oppdretter
Hanssen, Sølvi
Norge

3 5094 Pom-classic Musketeer Aramis Pomeranian
Eier

Mcquiston, Eva Forthun
Norge

Oppdretter
Mcquiston, Eva F Og Stephen
Norge

4 5103 Pasofino's Arctic Breeze Siberian Husky
Eier

Kverme, Per Harald Tjensvoll
Norge

Oppdretter
Buer Kjetil Og Inger Marie
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Skalin, Bo
1 1259 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty Beagle
Eier

Mujanic, Faruk
Norge

Oppdretter
Szwalek, Magdalena
Polen

2 1304 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Tunold-hanssen, Anders
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

3 0999 Minstemann's Jeanne D`arc Dvergdachshund Korthåret
Eier

Solberg, Anita
Norge

Oppdretter
Solberg Åge Og Anita
Norge

4 1243 Gucci Gloomy Clown Basset Hound
Eier

Rygge, Ann-kristin Bratsberg
Norge

Oppdretter
Braunstein, Petr
Tsjekkia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 5072 Wervest's Waldemar Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vestby, Vera
Norge

Oppdretter
Vestbye Vera
Norge

2 5108 Kangelani's Qadira Felia By Akili Rhodesian Ridgeback
Eier

Hjartøy, Marit
Norge

Oppdretter
Harstad Trond Petter Og Hjartøy Marit
Norge

3 5070 Minstemann's Legacy Of Love Dvergdachshund Korthåret
Eier

Solberg, Anita
Norge

Oppdretter
Solberg Åge Og Anita
Norge

4 5071 Flowline's Comics Batman Dvergdachshund Langhåret
Eier

Rasmussen, Stine
Norge

Oppdretter
Falck Petter Bue Henneli Og Renate Henneli
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Pedersen, Erling Kjær
1 0664 Inspirations Il Vino Fantastico Bracco Italiano
Eier

Stenbro, Hans-ole
Norge

Oppdretter
Nilsson, Lars
Sverige

2 0689 Storm Stabijhoun
Eier

Tessem, Helga-mari
Norge

Oppdretter
Nordberg, Erica
Finland

3 0669 Vardemyra's Blacki Engelsk Setter
Eier

Wersland, Jan Arve
Norge

Oppdretter
Wersland Jan A.
Norge

4 0691 Rugdelias Xav Nadine Vorstehhund Korthåret
Eier

Husveg, Arne
Norge

Oppdretter
Kallekleiv Tore
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Pedersen, Erling Kjær
1 0701 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Paulsen, Vibeke
Norge

Oppdretter
Paulsen Vibeke/ Berge Karl Eddie
Norge

2 0885 Aquafortis Eros Portugisisk Vannhund
Eier

Bjørnstad, Ragnhild
Norge

Oppdretter
Kristiansen Runi
Norge

3 0902 Westaway Beggars Belief Welsh Springer Spaniel
Eier

Kjellevold, Stig Arne
Norge

Oppdretter
Kjellevold Stig Arne/ Bjerklund Frank W
Norge

4 0768 Av-zan-iaz Elegante Loke Flat Coated Retriever
Eier

Iversen, Anita
Norge

Oppdretter
Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 5065 Surprising's Lillian Labrador Retriever
Eier

Mjelde, Eva
Norge

Oppdretter
Mjelde Eva Og Anne
Norge

2 5069 Dhen's Lady Stardust Welsh Springer Spaniel
Eier

Fagervik, Denise
Norge

Oppdretter
Fagervik Denise Og Hein
Norge

3 5052 Sukkertoppen's I`m A Beliver Flat Coated Retriever
Eier

Håkull, Geir Ove
Norge

Oppdretter
Håkull Geir Ove, Janne Iren Og Tove Annette
Norge

4 5068 Golden Water's 2nd Leasea Of Linsea Portugisisk Vannhund
Eier

Kay, Crystal Lianne
Norge

Oppdretter
Kay Crystal Lianne
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Garhöfer, Carole
1 1820 Sjarmtrollet's Heartbreaker Toy Puddel
Eier

Hattmyr, Ann-mari
Norge

Oppdretter
Hattmyr Ann-mari
Norge

2 1447 Masterpiece Majoko Orys Chihuahua Langhåret
Eier

Dillner, Sophie
Sverige

Oppdretter
Loretta Griščenkiene
Litauen

3 1375 Nittini's Principessa Zita Bolognese
Eier

Jacobsen, Siri
Norge

Oppdretter
Killingmo Kristin
Norge

4 1376 Mollyville's Castle Of Midnight Sun Boston Terrier
Eier

Rasmussen, Laila Stava
Norge

Oppdretter
Rasmussen Laila Stava
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 5130 Panaphia's Magic Man Lhasa Apso
Eier

Espeland, Kurt
Norge

Oppdretter
Espeland Kurt/ Vestvik Margret
Norge

2 5142 Bergrabben's Constantin I I Tibetansk Spaniel
Eier

Dramstad, Sonja
Norge

Oppdretter
Sørensen Gunvor Og Sigurd
Sverige

3 5118 Chititsias Homemade Symphony Chihuahua Langhåret
Eier

Ølmheim, Marianne
Norge

Oppdretter
Johansen Torill Merete Og Roger
Norge

4 5141 Sjarmtrollet's Rhythm Of The Night Stor Puddel
Eier

Hattmyr, Ann-mari
Norge

Oppdretter
Hattmyr Ann-mari
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Svarstad, Birgitta
1 1842 Jet's Man In The Moon Greyhound
Eier

Horakova, Stepanka
Norge

Oppdretter
Engh Espen
Norge

2 1925 Oscarberg Get Yo Groove On Whippet
Eier

Schippers, Trine
Norge

Oppdretter
Presthus Stein K Og Monica
Norge

3 1824 Esbelto's Shaking My Tail Feather Afghansk Mynde
Eier

Nydal, Tanja
Norge

Oppdretter
Karlsen Lisbeth Berge Og Trond Are
Norge

4 1869 Etham Al Zahra Saluki
Eier

Fjällbrant, Ingela
Sverige

Oppdretter
Petra Pudová
Tsjekkia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Mello, José Homem De
1 0396 Bear Cove's Concorde Newfoundlandshund
Eier

Raadlund, Unni
Norge

Oppdretter
Kristensen Anne B.
Norge

2 0871 Lapinlumon Hesperus Lagotto Romagnolo
Eier

Bækken, Siv Christine
Norge

Oppdretter
Brandes, Sarah Kathrine
Danmark

3 0524 Fraser Tartan Wimsey Going West Irish Softcoated Wheaten Terrier
Eier

Hammond, Cecilie
Norge

Oppdretter
Althoff Claire Og Hedman Tommy
Sverige

4 0485 Dogway Acrux Border Terrier
Eier

Andersson, David
Sverige

Oppdretter
Annie Tesarz
Sverige

Beste veteran, dag 2 Mello, José Homem De
1 1304 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Tunold-hanssen, Anders
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

2 1139 Kimura's Hedda Norsk Buhund
Eier

Rennedal, Inger-helene
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine
Norge

3 1496 Suanho's Plenty Coups Chinese Crested
Eier

Mougios, Adriane Andersen
Norge

Oppdretter
Anger-söderberg, Susie/ Söderberg, Lars
Sverige

4 1771 Sagaland's Å-chevy Tibetansk Spaniel
Eier

Dramstad, Sonja
Norge

Oppdretter
Strand Gerd, Strand Kjell
Norge

Beste avlsklasse, dag 1 Maissen-Jarisch, Heliane Mag.
1 9006 Av-zan-iaz Qikke Zaga Flat Coated Retriever
Eier

Iversen Annita/ Gulliksen Kjell
Norge

Oppdretter
Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita
Norge

2 0413 Clefell's Rosebud Pinscher
Eier

Arnetvedt, Monica B
Norge

Oppdretter
Suhonen, Niina
Finland

Beste avlsklasse, dag 2 Lundava, Astrid
1 1577 Joy Of Royal Diamond Fransk Bulldog
Eier

Haugsgjerd, Astrid Gard
Norge

Oppdretter
Haugsgjerd Astrid Gaard
Norge

2 1716 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk Shih Tzu
Eier

Rædergård, Jim
Norge

Oppdretter
Mathisen, Toril
Norge

3 1692 Freetain's Kickizana Theana Phalène
Eier

Lyngstad, Anne Grethe
Norge

Oppdretter
Lyngstad Anne Grethe Og Åsmund
Norge

Beste oppdretter, dag 1 Lundava, Astrid
1 Nobel Line Haglind Glenn-are/ Wesenberg Ingrid - Norge
2 Wipeoff Prante, Ingrid - Norge
3 Aquafortis Kristiansen Runi - Norge
4 Spirit Of Moria Arnetvedt Monica B/ Fjetland Tor Magnus - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Maissen-Jarisch, Heliane Mag.
1 Larhjelm Hjelmtvedt Lars - Norge
2 Funny Feeling Elvesveen, Signy Karin - Norge
3 Sagaland Strand Gerd/ Dramstad Sonja - Norge
4 Joy Of Haugsgjerd Astrid Gaard - Norge
Beste norske rase, dag 2 Selbach, Mona K.
1 1134 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine Ø
Norge

2 1168 Ålvisheim's Sol Livesdotter Norsk Lundehund
Eier

Langenes, Joakim
Norge

Oppdretter
Hofstad Eiliv Og Unni
Norge

3 1145 Gokstadhaugen's Js-gaga Norsk Elghund Grå
Eier

Steihaug, Ida
Norge

Oppdretter
Sørum Irene E H Og Gustav
Norge

Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 0943 Svein-thore Ulleberg Bøhmer 2004 2030 Nannestad
2 0942 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
3 0941 Andreas M Røstberg 2005 6422 Molde
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 0947 Julia Sofie Sørum Bjørklund 2000 9046 Oteren
2 0949 Kathleen Maria Geicke 1999 1384 Asker
3 0944 Nanette Berge Karlsen 7290 Støren
4 0950 Susann Omholt Nikolaisen 1999 3031 Drammen
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 2128 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
2 2127 Andreas M Røstberg 2005 6422 Molde
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 2
1 2135 Kathleen Maria Geicke 1999 1384 Asker
2 2131 Nanette Berge Karlsen 7290 Støren
3 2136 Susann Omholt Nikolaisen 1999 3031 Drammen
4 2134 Mariann Omholt Nikolaisen 2002 3031 Drammen
Utviklet av: