13.08 - 14.08.2016

Norsk Kennel Klub

Best in show Cartledge, Liz
1 1839 Cordmaker Topsy Turvey Puli
Eier

Tell Collinge, Camilla
Sverige

Oppdretter
Sue Huebner
Australia

2 3143 Jet's Man In The Moon Greyhound
Eier

Horakova, Stepanka
Norge

Oppdretter
Engh Espen
Norge

3 1199 Tangetoppen's Niceguys Get T' Girls Mops
Eier

Meijboom, Oegelien
Nederland

Oppdretter
Elisabeth Juverud
Norge

4 0404 Skipper's All Right Newfoundlandshund
Eier

Nygård, Ole Andreas
Norge

Oppdretter
Siklosi, Bela
Ungarn

Best in show valp
1 5036 Precious Hug Vata Style Shar Pei
Eier

Foss, Arne
Norge

Oppdretter
Lila Leventaki
Hellas

2 5075 Zecudas Cruise Control Fransk Bulldog
Eier

Lunder, Liv Anine
Norge

Oppdretter
Gjersrud Merethe Og Gunnar
Norge

3 5157 Nijikahani Badtothebone Of Mihdian Afghansk Mynde
Eier

Johansen, Rose Marie
Norge

Oppdretter
Reka Kiss
Romania

4 5136 Satoshi Samurai Shiba
Eier

Valskår, Stine
Norge

Oppdretter
Giovanni Zozzaro
Italia

Gruppe 1 Lehkonen, Harri
1 1839 Cordmaker Topsy Turvey Puli
Eier

Tell Collinge, Camilla
Sverige

Oppdretter
Sue Huebner
Australia

2 1966 Siggen's Queen Of Spades Welsh Corgi Pembroke
Eier

Wilberg, Rita Tilley
Norge

Oppdretter
Wilberg Rita Tilley/ Wilberg Leif-herman/ Wilberg Julie
Norge

3 1871 Romi's Qwelle Schäferhund Normalhår
Eier

Høve, Marit
Norge

Oppdretter
Mangerud Rolf/ Aagesen Trond
Norge

4 1699 Farmarens Mr Right Bearded Collie
Eier

Kvæstad, Jorunn
Norge

Oppdretter
Göransson, Ulrica/lundell, Maine
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 valp
1 5092 Zaugathella Blue Cidabro Australian Cattledog
Eier

Lithner, Monah
Sverige

Oppdretter
Andrea Dankova
Tsjekkia

2 5093 Every Minute Of Love Royal Rain Australian Shepherd
Eier

Nilsen, Helene
Norge

Oppdretter
Kralickova, Natalie
Tsjekkia

3 5099 Hexen House Icohnic Belgisk Fårehund, Tervueren
Eier

Lithner, Monah
Sverige

Oppdretter
Åsah Holesäter & Monah Lithner
Sverige

4 5100 Torrosly's Believe In Me Collie Korthåret
Eier

Aaseth, Kerstin Bjurgren
Norge

Oppdretter
Rosenlund Torill, Hermann Og Monica
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Walsh, John R
1 0404 Skipper's All Right Newfoundlandshund
Eier

Nygård, Ole Andreas
Norge

Oppdretter
Siklosi, Bela
Ungarn

2 0278 Jofro-bulls Quality Engelsk Bulldog
Eier

Aamodt, Hanne Lorimer
Norge

Oppdretter
Rosander Jorunn, Hermansen Frode
Norge

3 0305 Aludi's Geronimo Grand Danois
Eier

Elgesem, Wenche
Norge

Oppdretter
Evensen Wenche Elgesem
Norge

4 0479 Wiseweilers Back In Black Rottweiler
Eier

Stavdal, Ann Wiseman
Norge

Oppdretter
Stavdal Ann Wisemann
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 valp
1 5036 Precious Hug Vata Style Shar Pei
Eier

Foss, Arne
Norge

Oppdretter
Lila Leventaki
Hellas

2 5020 Djurhedens Bentley Af Lise Grand Danois
Eier

Lund, Heidi
Norge

Oppdretter
Djurheden Helena/djurheden Ingelore
Sverige

3 5012 Carmensita Dvergschnauzer Salt/pepper
Eier

Kjeldsen, Hege Flathagen
Norge

Oppdretter
Langseth, Merethe
Norge

4 5015 Bernweiler's John Hugo Engelsk Bulldog
Eier

Flesvik, Linda
Norge

Oppdretter
Olsrud Eva Merete/ Viberg Anne Grethe Tobiassen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 Lundberg, Pia
1 0558 Rabben's Quarterback Airedale Terrier
Eier

Sigfridstad, Halvor
Norge

Oppdretter
Sigfridstad Halvor
Norge

2 0744 Staffgold Search And Discover Staffordshire Bull Terrier
Eier

Andreassen, Jan Roger
Norge

Oppdretter
Sanz Vicente Albero/garcia Garcia Gervasia/ Garcia Alberto Isaac
Spania

3 0572 Reimin Flexaa Australsk Terrier
Eier

Fast, Marie
Sverige

Oppdretter
Krista Riihelä
Finland

4 0722 Gleanntan The Goodbye Girl Skye Terrier
Eier

Storsveen, Trond
Norge

Oppdretter
Pesare Michael Og Connor Maida
Usa

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 valp
1 5050 Caliberstaffs Body Shot Staffordshire Bull Terrier
Eier

Bergstrøm, Janette
Norge

Oppdretter
Bergstrøm Janette/ Hansen Espen
Norge

2 5045 Gold Monarh Full House Skye Terrier
Eier

Birgisdottir, Birgitta
Norge

Oppdretter
Marina Sandler
Russland

3 5053 Kriswestin What's This West Highland White Terrier
Eier

Høstad, Kristin
Norge

Oppdretter
Høstad Kristin
Norge

4 5044 Enga's Love Is In The Air Silky Terrier
Eier

Baksetersveen, Anita Undhjem
Norge

Oppdretter
Baksetersveen Anita Undhjem
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Pedersen, Geir Nordahl
1 2421 Tiny Jewels' Neverending Fame Pomeranian
Eier

Løken, Dag
Norge

Oppdretter
Løken Dag
Norge

2 2328 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine Ø
Norge

3 2099 Estava Rain Looking For Action American Akita
Eier

Birkmar, Friedrich
Norge

Oppdretter
Birkmar Friedrich
Norge

4 2483 Iwahibiki Ichiokasow Av Enerhaugen Shiba
Eier

Steen, Elisabeth
Norge

Oppdretter
Lang Christen/ Kvalheim Jorunn
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 valp
1 5136 Satoshi Samurai Shiba
Eier

Valskår, Stine
Norge

Oppdretter
Giovanni Zozzaro
Italia

2 5119 Kingwanas Royal Flush Basenji
Eier

Lie, Liv Irene N
Norge

Oppdretter
Nyfløt Liv Irene/ Lie Dag Christer
Norge

3 5116 Solberget's Adak Lea Alaskan Malamute
Eier

Dahl, Gorm Grønberg
Norge

Oppdretter
Fernås Tove Og Hagen Marius R
Norge

4 5124 Bjønnbekkmoras The Baby Havanna Kleinspitz
Eier

Nilsen, Marianne Søgaard
Norge

Oppdretter
Berntsen Anita Og Lene
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Lehkonen, Harri
1 2618 Soletrader Trick Or Treat Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Tunold-hanssen, Anders
Norge

Oppdretter
Robertson G Og S
Storbritannia

2 2032 Minstemann's Final Fantasy Dvergdachshund Korthåret
Eier

Solberg, Anita
Norge

Oppdretter
Solberg Åge Og Anita
Norge

3 2575 Jilloc's Everybodys Talking Dalmatiner
Eier

Larsen, Tove
Norge

Oppdretter
Johansen, Florence Brunberg
Sverige

4 2621 Flushtimes Hey You Woman Porcelaine
Eier

Nielsen, Michael Allerup
Danmark

Oppdretter
Lena Dahlgren
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 valp
1 5141 Ariel Von Chirlitz Dalmatiner
Eier

Lømo, Trude
Norge

Oppdretter
Barakova, Jitka
Tsjekkia

2 5142 Hunting Prides Liuwa Limbani Rhodesian Ridgeback
Eier

Tråseth, Kine
Norge

Oppdretter
Lysaker Kamilla
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Kvithyll, Hilde
1 2688 Red Dubliner Cen Super Ted Irsk Setter
Eier

Johnsen, Dag Stian
Norge

Oppdretter
Kjørren Eldri
Norge

2 2663 Olympos La Mia Maschera A Carnevale Bracco Italiano
Eier

Krogstad, Irene
Norge

Oppdretter
Pedersen, Gitte Finnich/ Pedersen, John Finnich
Danmark

3 2678 Tiurfoten's Sacagawea Engelsk Setter
Eier

Kvåle, Svein
Norge

Oppdretter
Kvåle Svein
Norge

4 2717 Rugdelias Vlv Lucius Vorstehhund Korthåret
Eier

Langeland, Anne Grete
Norge

Oppdretter
Kallekleiv Tore
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 valp
1 5144 Gråsidingens Järla Kleiner Münsterländer
Eier

Kjorstad, Inger Johanne F
Norge

Oppdretter
Almqvist, Lena Gillsted
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Buvik, Anne Livø
1 3079 Aquafortis Eros Portugisisk Vannhund
Eier

Bjørnstad, Ragnhild
Norge

Oppdretter
Kristiansen Runi
Norge

2 2747 Statesman Miss Divine Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Paulsen, Vibeke
Norge

Oppdretter
Paulsen Vibeke/ Berge Karl Eddie
Norge

3 2871 Av-zan-iaz Elegante Loke Flat Coated Retriever
Eier

Iversen, Anita
Norge

Oppdretter
Gulliksen Kjell Finnman/ Iversen Anita
Norge

4 3045 Praxtar's Jumping Jill Lagotto Romagnolo
Eier

Ludvigsen, Torhill Heidi
Norge

Oppdretter
Ludvigsen Torhill
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 valp
1 5156 Aquafortis Lykketroll Portugisisk Vannhund
Eier

Sørum, Anne
Norge

Oppdretter
Kristiansen Runi
Norge

2 5152 Bånfost's Santo Golden Retriever
Eier

Nyhus, Berit
Norge

Oppdretter
Aaboen Aud Ytre
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 GOLDSTEIN, JOAN
1 1199 Tangetoppen's Niceguys Get T' Girls Mops
Eier

Meijboom, Oegelien
Nederland

Oppdretter
Elisabeth Juverud
Norge

2 1245 El'mambee's Cold Play Pekingeser
Eier

Varhaug, Brit
Norge

Oppdretter
Varhaug Brit Og Reidar, Rasmussen Mai Bente V.
Norge

3 1082 Suanho's Plenty Coups Chinese Crested
Eier

Mougios, Adriane Andersen
Norge

Oppdretter
Anger-söderberg, Susie/ Söderberg, Lars
Sverige

4 1373 Huffish American Woman Stor Puddel
Eier

Riedel Östlund, Eva
Sverige

Oppdretter
Charlotte Sandell
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 valp
1 5075 Zecudas Cruise Control Fransk Bulldog
Eier

Lunder, Liv Anine
Norge

Oppdretter
Gjersrud Merethe Og Gunnar
Norge

2 5083 Tangetoppen's Easy Like A Wind Mops
Eier

Juverud, Elisabeth
Norge

Oppdretter
Juverud Elisabeth
Norge

3 5062 Farristrollets Astri Boston Terrier
Eier

Mathisen, Hege
Norge

Oppdretter
Mathisen Hege Og Per Arild
Norge

4 5080 Micane's Utadæsjælåplevelse Mellompuddel
Eier

Pallokat, Martina
Norge

Oppdretter
Martina Pallokat
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Fodstad, Petter
1 3143 Jet's Man In The Moon Greyhound
Eier

Horakova, Stepanka
Norge

Oppdretter
Engh Espen
Norge

2 3279 Shottii Whippet
Eier

Riberg, Mona
Norge

Oppdretter
Forsgren, Susanne
Sverige

3 3222 Ashley Of Dirty Mind Skotsk Hjortehund
Eier

Walhovd, Kirsten Agnethe
Norge

Oppdretter
Hesseling, K
Nederland

4 3173 Kaija Ahola Irsk Ulvehund
Eier

Ahola, Kaija
Finland

Oppdretter
Kaija Ahola
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 valp
1 5157 Nijikahani Badtothebone Of Mihdian Afghansk Mynde
Eier

Johansen, Rose Marie
Norge

Oppdretter
Reka Kiss
Romania

2 5158 Kathstone's Hide'n Seek Lucas Whippet
Eier

Bøe, Hege
Norge

Oppdretter
Johansen Kathrine/ Kjær Stein-ole
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Cartledge, Liz
1 1390 Sagaland's Å-chevy Tibetansk Spaniel
Eier

Dramstad, Sonja
Norge

Oppdretter
Strand Gerd, Strand Kjell
Norge

2 1157 Stings Velour In Black To Matrix Lhasa Apso
Eier

Sperle, Birgitte
Norge

Oppdretter
Löfgren Ingela Og Sten
Sverige

3 0408 Beachbreezer Newfoundlandshund
Eier

Aamodt Hanne Og Svenn Harald
Norge

Oppdretter
Brattestad, Rune
Norge

4 0422 Mahero Pinscher
Eier

Arnetvedt Monica B/ Fjetland Tor M
Norge

Oppdretter
Engstreöm Veronica/ Ejderlöf Jonas
Sverige

Beste veteran, dag 2 Cartledge, Liz
1 2451 Ta Bozi's Linda Pomeranian
Eier

Røstberg, Kjell Rune
Norge

Oppdretter
Almeland, Morten Normann
Norge

2 1968 Siggen's Hazel Welsh Corgi Pembroke
Eier

Brandvik, Julie Wilberg
Norge

Oppdretter
Wilberg Rita, Wilberg Leif-herman
Norge

3 2877 Almanza Such A Good Life Flat Coated Retriever
Eier

Waskaas, Anne-berith
Norge

Oppdretter
Ulin, Ragnhild/ Karlström, Susanne
Sverige

4 3040 Lapinlumon Hesperus Lagotto Romagnolo
Eier

Bækken, Siv Christine
Norge

Oppdretter
Brandes, Sarah Kathrine
Danmark

Beste avlsklasse, dag 1 Zake, Ligita
1 9001 Emeldas Magic Dragon Chihuahua Langhåret
Eier

Grønvold, Fritz
Norge

Oppdretter
Grønvold Ann Kristin, Jorun Og Fritz
Norge

2 1309 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk Shih Tzu
Eier

Rædergård, Jim
Norge

Oppdretter
Mathisen, Toril
Norge

3 0701 Cog-wheel's It Must Have Been Love Norwich Terrier
Eier

Weum, Lene
Norge

Oppdretter
Jerlin, Kristina
Sverige

4 0189 Red Sparrow's Big Country Dvergpinscher
Eier

Vabø-andersen, Anette
Norge

Oppdretter
Marko, Baturina
Kroatia

Beste oppdretter, dag 1 Matejcic, Jasna
1 Av Lay-ia Hyldmo, Sonja - Sverige
2 Sagaland Strand Gerd/ Dramstad Sonja - Norge
3 Nobel Line Haglind Glenn-are/ Wesenberg Ingrid - Norge
4 Idyllium Dalen Marthe - Norge
Beste oppdretter, dag 2 Zake, Ligita
1 Aquafortis Kristiansen, Runi - Norge
2 La_faja's Haugen Line Og Åshild, Haugen Harald - Norge
3 Rajuma Moe-gumø Gro - Norge
4 Kingwana Nyfløt Liv Irene/ Lie Dag Christer - Norge
Beste norske rase, dag 2 Lehkonen, Harri
1 2328 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Oppdretter
Lindstrøm Terje Og Kathrine Ø
Norge

2 2356 Tjelderåsen's Vv-heidi Norsk Elghund Grå
Eier

Torjul, Noralf
Norge

Oppdretter
Hermann Sissel Kristin, Hermann Kjell Johan
Norge

3 2362 Frolingens Casper Norsk Elghund Sort
Eier

Nytrøen, Ola
Norge

Oppdretter
Flatås Arve
Norge

4 2372 Tor Av Stjernepoten Norsk Lundehund
Eier

Andersen, Belinda
Norge

Oppdretter
Stølan Irene
Norge

Beste juniorhandler 10-13 år, dag 1
1 1657 Carmen Dønheim Hoseth 2003 6011 Ålesund
2 1655 Miriam Pallokat Rønning 2005 7228 Kvål
3 1656 Janina Grøvslien 2004 1788 Halden
4 1660 Svein-thore Ulleberg-bøhmer 2004 2030 Nannestad
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 1
1 1664 Nanette Berge Karlsen 7290 Støren
2 1661 Synne Brunes 1998 3221 Sandefjord
3 1662 Julia Sofie Sørum Bjørklund 2000 9046 Oteren
4 1667 Mariann Omholt Nikolaisen 2002 3031 Drammen
Beste juniorhandler 10-13 år, dag 2
1 3327 Carmen Dønheim Hoseth 2003 6011 Ålesund
2 3323 Svein-thore Ulleberg-bøhmer 2004 2030 Nannestad
3 3322 Malin Landmark 2004 1860 Trøgstad
4 3326 Lina Marie Lüdtke 2002 3830 Ulefoss
Beste juniorhandler 14-17 år, dag 2
1 3333 Julia Sofie Sørum Bjørklund 2000 9046 Oteren
2 3331 Nanette Berge Karlsen 2002 7290 Støren
3 3335 Susann Omholt Nikolaisen 1999 3031 Drammen
4 3337
Utviklet av: