04.09 - 06.09.2015

Norsk Kennel Klub

Best in show Hübenthal, Rodi
1 00398 Ch Kingarthur Van Foliny Home Fox Terrier Ruhåret
Eier

V-r-d, Malzoni-de Munter -uiterwijk
Belgia

Oppdretter
Rony De Munter- Dieny Uiterwijk
Belgia

2 09734 Cabaka's Happy Go Lucky Samojedhund
Eier

Donato, Gennaro
Italia

Oppdretter
Gitte Morell
Danmark

3 06208 Caramel Apple Van Tum-tum's Vriendj Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Huikeshoven, Gwen
Nederland

Oppdretter
G.m. Huikeshoven
Nederland

4 06856 Amal Salang Coeur D'coeurs Afghansk Mynde
Eier

Shirokov, Denis
Russland

Oppdretter
Denis Shirokov
Romania

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 1 Müller, Barbara
1 07450 Seventy Seven Rurikovichi My Australian Shepherd
Eier

Serova, Olga
Russland

Oppdretter
Natalia Sheynina
Russland

2 08092 Cordmaker Hurdy Gurdy Puli, Øvrige Farger
Eier

Rüsz, Bodil
Danmark

Oppdretter
Sue Huebner
Australia

3 08034 Aryakas Rodanthi Old English Sheepdog
Eier

Jonsson/wallström, Lena/ingela
Sverige

Oppdretter
Nikolas Kanales
Storbritannia

4 08493 Annline's My Ways Chance Welsh Corgi Pembroke
Eier

Kosunen, Maija
Finland

Oppdretter
Sutela Anneli
Finland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 2 Malo Alcrudo, Rafael
1 05561 Fine Lady S Zolotogo Grada Russisk Sort Terrier
Eier

Zaytseva, Ekaterina
Russland

Oppdretter
Zolotova S.
Russland

2 04666 Steadlyn Recognition Dvergschnauzer Sort/silver
Eier

Ejerstad Conti, Mia Irene
Spania

Oppdretter
Ejerstad Conti Mia Irene
Spania

3 05331 Vi´skaly´s Harlem Shake Pyreneerhund
Eier

Danielsson, Nina
Sverige

Oppdretter
Ingela Mattisson Sandström & Pernilla Sandström
Sverige

4 03833 Fullhouse Bordeaux Red Forest Bordeaux Dogge
Eier

Toonen, J
Nederland

Oppdretter
A Merle
Tyskland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 3 Lehtinen, Hans
1 00398 Ch Kingarthur Van Foliny Home Fox Terrier Ruhåret
Eier

V-r-d, Malzoni-de Munter -uiterwijk
Belgia

Oppdretter
Rony De Munter- Dieny Uiterwijk
Belgia

2 00018 Rus Kornels Simvol Pobedy Airedale Terrier
Eier

Nikulin, Sergey
Russland

Oppdretter
E & S Nikuliny
Russland

3 01138 Gia´che Ci Sei Della Riva D´arno West Highland White Terrier
Eier

Lehtonen, Vesa
Finland

Oppdretter
Lorena Lotzniker
Italia

4 00600 Shyloch Qosmos Kerry Blue Terrier
Eier

Kvivesen, Helge
Norge

Oppdretter
Kvivesen, Helge
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 4/6 Wilberg, Knut Sigurd
1 01548 Queenlord Skinny Love Dvergdachshund Strihåret
Eier

Barcella, Valentina
Italia

Oppdretter
Valentina Barcella
Italia

2 01414 Catastrofe's Red Dragon Dvergdachshund Korthåret
Eier

Lahtinen, Selen Sipola
Finland

Oppdretter
Stina Selen
Finland

3 01474 Sensatsia Pitera Chest Imeu Dvergdachshund Langhåret
Eier

Spitsa, Oxana
Russland

Oppdretter
Oxana Spitsa
Russland

4 01579 Formula Uspeha Colibri Kanindachshund Korthåret
Eier

Hapaeva, Irina
Russland

Oppdretter
Irina Hapaeva
Russland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 5 Holmli, Marianne
1 09734 Cabaka's Happy Go Lucky Samojedhund
Eier

Donato, Gennaro
Italia

Oppdretter
Gitte Morell
Danmark

2 08779 King Of Egypt De Los Perros De Bigo Chow Chow
Eier

Vigo Navajon, Nuria
Spania

Oppdretter
Nuria Vigo Navajon
Spania

3 10000 Siam Grand Mung-mee By D-d-p Thai Ridgeback Dog
Eier

Ngampromsakul, Thamarut
Thailand

Oppdretter
Thamarut Ngampromsakul
Thailand

4 09380 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Oppdretter
Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 6/4 Foss, Arne
1 06208 Caramel Apple Van Tum-tum's Vriendj Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Huikeshoven, Gwen
Nederland

Oppdretter
G.m. Huikeshoven
Nederland

2 06283 Makao Line Atuin Art Rhodesian Ridgeback
Eier

Ovchinnikov, Alexandr
Russland

Oppdretter
Miakotkina Julia
Russland

3 06125 Gjermaa's Storm Dunker
Eier

Aspelien, Asle
Norge

Oppdretter
Johansen, Sigmund Ask
Norge

4 06033 Ch Offordale Chevalier Dalmatiner
Eier

Alexander, Jenny
Storbritannia

Oppdretter
Jenny Alexander
Storbritannia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 7 Giuliani, Claudio De
1 06779 Gch Ch Doc N' Camelot's Heaven Can Weimaraner Korthåret
Eier

Lenaerts-van Der Sichel-finch, Edwin-linda-tonie
Belgia

Oppdretter
Susan Thomas
Usa

2 06387 Bice Bracco Italiano
Eier

Francesconi, Manuel
Italia

Oppdretter
Allevamento Dei Colli Orientali Di Francesconi Manuel
Italia

3 06514 Caemgen's Edge Of Glory Irsk Setter
Eier

Jobse, Sjoerd
Sverige

Oppdretter
Sjoerd Jobse
Sverige

4 06560 Weimpoint Seasyde No Autographs Pls Pointer
Eier

Vartiainen, Sanna
Finland

Oppdretter
Kristina Pilatus-lenaerts
Belgia

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 8 Ulltveit-Moe, Annika
1 10449 Castlerock Simply Magic Flat Coated Retriever
Eier

Dyren, Anette
Sverige

Oppdretter
Mrs Dorothy Brooks
Storbritannia

2 10070 Very Vigie Huluberlulu Amerikansk Cocker Spaniel
Eier

Sanna Vartiainen, Heidi Kangas
Finland

Oppdretter
Laurent Pichard
Sveits

3 10236 Cockergold All My Life Cocker Spaniel
Eier

Kristensen, Michael
Danmark

Oppdretter
Lotte Kristensen
Danmark

4 11089 Aquafortis Casanova By Robel Portugisisk Vannhund
Eier

Lundström, Carina & Mikael
Sverige

Oppdretter
Runi Kristiansen
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 9 Weng Woh, Chan
1 03220 Smile-absolute's First Down Ten To Shih Tzu
Eier

Busakornnunt, Wanida
Thailand

Oppdretter
Wanida Busakornnunt
Thailand

2 02856 Roses Castiel Of Tangetoppen Mops
Eier

Olsen, Elisabeth
Norge

Oppdretter
Rose, Carla
Usa

3 02784 Figaro S Tsvetochnoi Poljany Mellompuddel, Brun/hvit/sort
Eier

Sperrevik, Kjell Ove
Norge

Oppdretter
Arkhipova, O.v.
Russland

4 02391 Maximo De La Virreyna Fransk Bulldog
Eier

U.& M Schädel, David Rodriguez
Tyskland

Oppdretter
Rodriguez, David & Ulises
Spania

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Gruppe 10 Bodegård, Göran
1 06856 Amal Salang Coeur D'coeurs Afghansk Mynde
Eier

Shirokov, Denis
Russland

Oppdretter
Denis Shirokov
Romania

2 07286 Shottii Whippet
Eier

Riberg, Mona
Norge

Oppdretter
Forsgren, Susanne
Sverige

3 07085 Qirmizi Meridian Saluki
Eier

Persson, Lena
Sverige

Oppdretter
Nicklas Eriksson & Ingunn Solberg Eriksson
Sverige

4 06994 Mairead Maguire Ardfhuil O'marksbay Irsk Ulvehund
Eier

Wille, Knut Olav
Norge

Oppdretter
Wille, Knut Olav
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 1 Rossier, Christine
1 02689 Medoc Incredible Kundo Lhasa Apso
Eier

Hansen, Morten N.
Danmark

Oppdretter
Kennel Medoc , Pernille Agerskov
Danmark

2 01523 Wervest's Winn Dvergdachshund Strihåret
Eier

Vestby, Vera
Norge

Oppdretter
Vestby, Vera
Norge

3 00401 Crispy Legacy Fox Terrier Ruhåret
Eier

Åström, Agneta
Sverige

Oppdretter
Agneta Åström
Sverige

4 00076 Severnaya Zhemchuzhina Olimpia Amerikansk Staffordshire Terrier
Eier

Grischenko, S
Russland

Oppdretter
E. Dementieva And O. Viktorova
Russland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 2 Berg, Hans Van Den
1 04154 Götängens Bárdur Dansk-svensk Gårdshund
Eier

Moan, Wenche
Norge

Oppdretter
Lindsten, Ingrid
Sverige

2 06906 Jelistaz Painted Pilgrim Borzoi
Eier

Nymoen-solberg, Bjørg
Sverige

Oppdretter
Susanna & Stefan Söderberg, Västerås Sverige
Sverige

3 06214 Vilauddens Ronin Petit Basset Griffon Vendeen
Eier

Mård, Marie
Sverige

Oppdretter
Marie Mård
Sverige

4 05230 Qashiwas Casino Royal Newfoundlandshund
Eier

Ramsing, Michele Utke
Danmark

Oppdretter
Einarson, Kerstin
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste veteran, dag 3 Järvinen, Kari
1 10922 Lapinlumon Hesperus Lagotto Romagnolo
Eier

Bækken, Siv Christine
Norge

Oppdretter
Brandes, Sarah Kathrine
Danmark

2 11198 Benton Under Oath Welsh Springer Spaniel
Eier

Sörensen & Pettersson, Carsten & Urban
Sverige

Oppdretter
Marjo Jaakkola
Finland

3 09656 Tiny Jewels' Mad About The Boy Pomeranian
Eier

Løken, Dag
Norge

Oppdretter
Løken, Dag
Norge

4 09762 Cabaka's Mcgee Of Calle Samojedhund
Eier

Nielsen, Gitte
Danmark

Oppdretter
Gitte Nielsen
Danmark

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste junior, dag 1
1 02823 Tangetoppen's Troublemaker Mops
Eier

Olsen, Elisabeth
Norge

Oppdretter
Olsen, Elisabeth
Norge

2 00387 Joker Des Astucieux De Kerlabour Fox Terrier Ruhåret
Eier

Anne-christine, Christ
Frankrike

Oppdretter
Stéphanie Guillou
Frankrike

3 00468 Merrymac You Are The Winner Irsk Terrier
Eier

Hagström, Gertrud & Thomas
Sverige

Oppdretter
G&t Hagström
Sverige

4 01322 Jakira's Electra Dachshund Langhåret
Eier

Johansen, Aud Haugerud
Norge

Oppdretter
Johansen, Aud Haugerud
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste junior, dag 2
1 06020 Jilloc's Expensive Taste Dalmatiner
Eier

Brunberg Johansen, Florence
Sverige

Oppdretter
Florence Brunberg Johansen
Sverige

2 04932 Smalltalls Forever Yours Grand Danois, Gul/tigret
Eier

Ottersten, Johan
Sverige

Oppdretter
Heidi Lund / Roger Sjölstad
Norge

3 05198 Grandbear Wow Smooch Liberty Newfoundlandshund
Eier

Andronova, Veera
Estland

Oppdretter
Veera Andronova
Estland

4 07001 Lovoly's Skyfall Italiensk Mynde
Eier

Fischer, Tone Bekkåsen
Norge

Oppdretter
Sjöstrand, Ann- Charlotte
Sverige

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste junior, dag 3
1 09734 Cabaka's Happy Go Lucky Samojedhund
Eier

Donato, Gennaro
Italia

Oppdretter
Gitte Morell
Danmark

3 09689 Chriscendo Catching Fire Pomeranian
Eier

Mironenko, Svetlana
Russland

Oppdretter
Svetlana Mironenko
Russland

4 08724 Frina Bozhestvennaya Gratsiya Basenji
Eier

Zaynetdinova, A
Russland

Oppdretter
Zaynetdinova
Russland

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste oppdretter, dag 1 Cartledge, Liz
1 Tangetoppen Olsen, Elisabeth - Norge
2 Lovely-orange Olga Serova - Russland
3 Stribrne Prani Alena Bystrianska - Tsjekkia
4 Be A Viking Anna-karin Jernberg - Sverige
Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste oppdretter, dag 2 Sinko, Stefan
1 Dreamkiss T. Kaptsova - Russland
2 Hunting Collection Konstantin Pozdneev - Russland
3 Smalltall Lund, Heidi - Norge
4 A'dreams Marja-leena Kurvinen - Finland
Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste oppdretter, dag 3
1 Cabakas Morell, Gitte - Danmark
2 Farmarens Ulrica Olsson & Charlott Sandberg - Sverige
3 Tiny Jewels Løken, Dag - Norge
4 Allevamento Del Piervez Allevamento Del Piervez - Italia
Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste norske rase, dag 2
1 06172 Starlight Express Haldenstøver
Eier

Corneliussen, Anja Gylder
Norge

Oppdretter
Høgsnes, Jan Kristoffer
Norge

2 06125 Gjermaa's Storm Dunker
Eier

Aspelien, Asle
Norge

Oppdretter
Johansen, Sigmund Ask
Norge

3 06188 A N Ida Hygenhund
Eier

Norsted, Svein
Norge

Oppdretter
Nideng, Elling
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste norske rase, dag 3
1 09380 Kimura's Peer Gynt Norsk Buhund
Eier

Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

Oppdretter
Lindstrøm, Kathrine Øksnevad
Norge

2 09457 Frolingens Dyre Norsk Elghund Sort
Eier

Flatås, Arve
Norge

Oppdretter
Flatås, Arve
Norge

3 09452 Vida Norsk Elghund Grå
Eier

Brenden, Jan Erik
Norge

Oppdretter
Valebjørg, Kristine
Norge

4 09514 Lyrypa's Topsy Norsk Lundehund
Eier

Storli, Iren
Norge

Oppdretter
Storli, Unni
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste valp, dag 1
1 50013 Merrymac Zinnia Of Gold Again Irsk Terrier
Eier

Hagström, Gertrud & Thomas
Sverige

Oppdretter
G & T Hagström
Sverige

2 50036 Gemma Stonehendge Hardys Notagehill Skotsk Terrier
Eier

Marokhonova, Ksenya
Russland

Oppdretter
M. Khenkina
Russland

3 50190 Saffron Sherhy Ottilia Shih Tzu
Eier

Maldal, Annegrete Sidenius
Danmark

Oppdretter
Irina Cherkasova
Russland

4 50159 Pugbully Mr Flash Mops
Eier

Revdal, Anne Karin
Norge

Oppdretter
Fridtjofsen, Heidi
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste valp, dag 2
1 50366 Vascia Rosso Blodhund
Eier

Benedetti, Laura
Italia

Oppdretter
Laura Benedetti
Italia

2 50365 Lubiane Du Hêtre Au Loup Beagle
Eier

Louis, Candice
Frankrike

Oppdretter
Louis Candice
Frankrike

3 50404 Gulleiv's Mustang Shelby Irsk Ulvehund
Eier

Eliassen, Monica Fornebo
Norge

Oppdretter
Eliassen, Monica Fornebo
Norge

4 50310 Smalltall's Gentle Touch Grand Danois, Gul/tigret
Eier

Elgesem, Wenche
Norge

Oppdretter
Lund, Heidi
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
Beste valp, dag 3
1 50428 Flammeus Winner Takes It All Belgisk Fårehund, Tervueren
Eier

Johansson, Dina
Finland

Oppdretter
Tiina & Jarno Hotanen
Finland

2 50512 Local Hero's King Of Hart's Istas Mexikansk Nakenhund Stor
Eier

Gyllenglimma, Åsa & Jörgen
Sverige

Oppdretter
Friberg, Mona
Norge

3 50504 Arctic Kees For Your Eyes Only Keeshond
Eier

Fagerheim, Cathrin Walla
Norge

Oppdretter
Fagerheim, Cathrin Walla
Norge

4 50546 Tiny Jewels' Show Me Love Pomeranian
Eier

Handeland, Ronny
Norge

Oppdretter
Løken, Dag
Norge

Vis alle BIR/BIM i gruppen
JUNH1
  03560 Kathleen Maria Geicke 1999 1384 Asker
  03567 Irja Sofie Nyheim 2003 9010 Tromsø
  03578
Vis alle BIR/BIM i gruppen
JUNH2
  07324 Thorarinsdottir, Hafdis Jona 1999
  07342 Bizina, Elizaveta 2002
  07359 Weijmans, Demi 2001
Vis alle BIR/BIM i gruppen
JUNH3
1 11271 Virginia Stevenin 1999 43015 Inoleto
2 07324 Thorarinsdottir, Hafdis Jona 1999
3 90006 Katerina Navratilikova 1999 29475
Vis alle BIR/BIM i gruppen
Utviklet av: